Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

baskı balata değişim (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofaltindal

Kayıtlı Üye
iyi günler arkadaşlar aracımın debriyajı iyice yukarda kavramaya başladı en sonunda da hafta sonu artık benden bukadar derecesine 2500 deviri geçince yada ani hızlanmalarda devir ne kadar yükselsede araç yerinden zar zor kalkıyor. sormak istediğim baskı balata olarak hangi markayı tavsiye edersiniz? (valeo, sacs, mapa vs.)

iyi günler arkadaşlar aracımın debriyajı iyice yukarda kavramaya başladı en sonunda da hafta sonu artık benden bukadar derecesine 2500 deviri geçince yada ani hızlanmalarda devir ne kadar yükselsede araç yerinden zar zor kalkıyor. sormak istediğim baskı balata olarak hangi markayı tavsiye edersiniz? (valeo, sacs, mapa vs.)
ömer usta sachs dan şaşma...herci hepsi aynı :) özel serviste yaptıracaksan malzemeni al öyle git..internetten alabilirsin uygun fiyata.bilyası komple değiştir bi daha uğraşma epey götürür... işciliği tuzludur 250 den aşa yırtamazsın gibime geliyor...buyur ya da seç beğen al :) | OtoSuperMarket.com

ömer usta sachs dan şaşma...herci hepsi aynı :) özel serviste yaptıracaksan malzemeni al öyle git..internetten alabilirsin uygun fiyata.bilyası komple değiştir bi daha uğraşma epey götürür... işciliği tuzludur 250 den aşa yırtamazsın gibime geliyor...buyur ya da seç beğen al :) | OtoSuperMarket.com

kardeşim özel serviste yaptırdım baskıyı beraber aldık valeoda sachs da lukta vardı fiyatları birbirlerine yakın ustam luk alalım uzun zamandır bunu takıyom araçlara sıkıntı falan çıkmıyo memnunum diyince onu aldım normal 10 bin bakımıyla beraber işçilik vesaire bakımlar dahil 850 tl verdim fiyatta iyi geldi açıkçası sizce nasıl bilmiyomda şükür araç şimdi kendine geldi iyi oldu.

günümüz triger ve baskı balata işciliği 250 civarındadır başka sıkıntılar yoksa tabii...sana verdiğim linkten alıyorum öteberimi fiyat makul geliyor ceşitde bol.zaten trigerle baskı balata total maliyetleri aynı aşa yukarı. hayırlısı olsun gecmiş olsun.......... konuyu kapatıom o zaman işin görülmüş hortlamasın sonra @ofaltindal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt