Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baskı Balata değişimi ücreti .

thecastturk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ustam debriyajın değişmesi gerektiğini söyledi ve yaklaşık 1200 tl tutacağını söyledi kısa zamanda yaptıran ve maliyetinin ne olduğunu söyleyebilirmi _?

o civarlarda. Arkadaşım megan3 için değiştirdi 2010 model 1200 verdi. Servis 3000 küsür çekmiş:(

off bu nasıl rakam böyle :) sanki bana biraz abartı gibi geldi ama sonuçta debriyaj değişimi işçiliği ne kadar olabilir ki hadi malzeme 500 tl tutsun !

bende bilmiyorum ama motor yarı iniyor sayılır. işçiliği epey zor. ondan 7008-800 malzeme, 300-400 işçilik alıyorlar. Ama bunlar benim bildiklerim, diğer arkadaşlarımız ne diyecek bakalım.

2013 leon serviste değiştirdim 2500tl falan tutmuştu geçen sene içerisinde

Servısı bılmem ama ustam yaptı 250 ıscılık 320 baskı balata sachz marka cokda ıyı oldu yanı bılmıyorum neden bu kadar fazla.

Istanbul pendık sanayıde sureklı gıttıgım usta yaptı,fakat dızel yada benzın farkedermı bılemem sonucta motor farklı sormam gereklı.

Geri
Üst Alt