Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

baskı balata ve antalya

sozturk

Kayıtlı Üye
arkadaşlar konuyu açmadan önce sitede arama yaptım fakat baskı balata ile ilgili yakın tarihli konu bulamadım.

aracım 2006 leon 1.6

antalyada yetkili serviste baskı balata için abuksubuk fiyat çıkarttılar. özel servislerde fiyat ne durumdadır ve antalyada özel seat-volkswagen servisi tavsiyeniz nedir?

yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler

kardeş demek ki Antalya'dan kimse yok yardımcı olacak olanda yok neyse..
aynı şekilde bende Konya için sordum bi senle ben varız anlaşılan :)

en güzeli emin olduğun yada arkadaşlarının emin olduğu bi ustaya parçaları senin alıp araçla birlikte götürmen değilse servis olsun özel servis olsun iyi kitliyorlar hesabı...
işin gücün rast gelsin...

İstanbul olsaydı yardımcı olurduk malesef

DADAŞIM

uploadfromtaptalk1391008392108.jpg

Geçen günlerde ustadan almıştım bu fiyatları 2007 ibiza için arkadaş lar

nokia 3310 dan gönderildi :)

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1391008392108.jpg
    uploadfromtaptalk1391008392108.jpg
    50.4 KB · Görüntüleme: 9
alt üst merkez ve baskı balata işçilik dahil 700tl 'ye yaptırdım. konunun güncellendiğini rastgele gördüğüm için yazıyorum. yetkili servis 1500demişti buarada.

servise gidip öpülmeyin arkadaşlar tamam kabul ediyorum kaporta ve boya da servisin üstüne tanımam fakat diğer işlemlerde dışarda daha ucuza yaptıracağınıza gidip 2 katı parayı vermeyin yazık olur. şunu anlarım garantisi varmış mecburdur. baskı balatanı özel bir servisde yaptırırsın. bu arada baskı balatan bittimi yada biteceğinimi anladın. sana tavsiye parça alırken bir kaç yere sor hem fiyat al hemde özel servis ismi alırsın tavsiye ederler şu usta iyidir diye, Kayseride olsan tanıdığım var elimle götürüp yaptırırım

Geri
Üst Alt