Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baskı Balata Fiyat Sorusu

DrMakarna

Kayıtlı Üye
2004 model Leon'umun baskı balata bitmiş. Ustam bir aydan yaptıramın sağlıklı olacağını söyledi fakat fiyat veremedi. Kayseri'deyim. Baskı balata malzeme fiyatları acaba bana ne kadar mal olacaktır?

2004 model Leon'umun baskı balata bitmiş. Ustam bir aydan yaptıramın sağlıklı olacağını söyledi fakat fiyat veremedi. Kayseri'deyim. Baskı balata malzeme fiyatları acaba bana ne kadar mal olacaktır?
debriyaj bilyasıyla beraber baskı balatanızı kendiniz alıp gidersiniz ustanın yanına daha ekonomık olur kanısındayım.servisde fahiş fıyatlara satılıyor yüklü fatura cıkabilir.servisde sachs marka kullanmaktadır...sachs marka baskı balata için servisten fiyat alın bir de alo yedek parça internet sitesinden fiyat alırsınız.baskı balata ağır bakımdır bir triger gibi ...

@kirlisakal abi fiyat verirmisin liste fiyatından 300 400 arasi bişi tutar tahminimce 150 200 de işçilik olsa 600 650 ideal rakam dır .

Hemşerim ortalama fiyat işçilik dahil 500 civarıdir. Orjinali sachs marka luk markaya da orijinal diyor servisler bu olayi bende pek cozemedim ama.

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

Geri
Üst Alt