Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başıma gelen :(

Abilerim iyi ve de güzel dilekleriniz için öncelikle teşekkür edip, Amin diyorum.. Yazdıklarınız o kadar morel verdi ki anlatamam .. Tabiki de ufak bir şey hallolabilir ama cok titiz oldugum icin aklım hep orada kalacak. Ayrıca rotus ile kapanabilir de, sürtme camurluktan, tampona gelen cizgiyi eritmiş. Şöyle diyeyim; Tampona kadar uzanan camurluk KAS'ı sürtme etkisi sonucunda kas görüntüsünü cizgisini eritmiş durumda.. Macun görecek gibi geliyor. Fakat ziebart ile görüşmelere devam ediyorum aracımı gösterip gereken öneri ve işlemleri göz önünde bulunduracagım. Tekrardan cok tesekkur ediyorum güzel dilekleriniz icin eksik olmayın morel ve motivasyon yönünden çok olgunsu davranıslarınız var. Cok memnunum iyi ki varsınız.... Allah kimseye göstermesin ufakta olsa ...

Daha net bir fotograf yukleyecegim ardından bu gün yeni görmüş oldugum bir şey var !!!! Nedir bu yaaaa neee !!!!

Lastikte ki vida nereden baksanız 4 5 cm !!!!!

Geri
Üst Alt