Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başıma Gelen!

Adaş hepsi 100 lira tutmaz bence o işlemlerin olsun varsı dert etme nazar boncuğun olsun bu da ama 100 liralık alacak diye milyarlık arabayı rehin tutamaz kimse ayrıca sen o arabayı oraya bırakırken işlem yapılmadan önce sütaş sürücüsü ödeyecek bunun ücretini diye belirttiysen ve o usta bunu kabul edip aracına işlem yapmaya başladı ise hiçbir şekilde mazeret uydurup aracını orda tutamaz bikere esnaflık olarak etik bişe değil rahatlıkla alacağınızı düşünüyorum aracınızı Allah yardımcınız olsun

çok doğru diyorsun dostum. Dün olayın sıcaklığıyla, çok farkedemedim ama yapılan muamelenin yenilir yutulur yanı yok. Bugün gidip ortalığı ayağa kaldıracağım ve internette de her yere yazacağım böyle böyle diye. İnternetten ismini arayan o yetkili servisle ilgili direkt benim şikayetimi görecek. Şaka gibi bir de Opel Combo veriyor bana.

Ayrıca bu yer Sütaş sürücüsünün tanışı gibi bir şey sanırım. Genelde bu tarz işlemleri buraya yaptırıyor heralde. Çünkü arabayı bırakmadan servisin ortağı " Gerekirse ben bu adamın arabasını bedava yaparım, öyle böyle bir dünya ayak yapmıştı." Heralde ikisinin arasındaki ticaretin beni bağlamaması gerekiyor. 5 kuruşluk tamir için 40 bin tllik aracı rehin tutuyor kansızlar. İşleri, güçleri çakallık, özellikle İstanbul'da aman diyeyim arkadaşlar. Bu akşam bitecek bu iş.

ona gerek yok çağır polisi hatta arıyom de korkar verirler vermezlerse ara gelir polis senin olmayan bi borç için kimse rehin tutamaz aracını borç senin olsa bile tutamaz evrak imzalı kağıt senet hiç bi şey yok ellerinde

ona gerek yok çağır polisi hatta arıyom de korkar verirler vermezlerse ara gelir polis senin olmayan bi borç için kimse rehin tutamaz aracını borç senin olsa bile tutamaz evrak imzalı kağıt senet hiç bi şey yok ellerinde

Doğru diyorsun dostum, şark kurnazı bunlar, sahipsiz sanıyor bizleri.

Valla siz kabul etmissiniz ama ben boyle birseyi kabul edemem hic de kavga etmeye gerek yok arayin polisi gelsin gerekirse caldilar diye de sikayette bulunun

Sizin olmayan borç yüzünden sizin aracınızı rehin tutamazlar! Doğru polise gidin, aracımı vermiyorlar deyin. Ellerinde imzaladığınız senet yoksa tabi... O halde bile tutamazlar gerçi...

Dün aracımı sağ salim teslim aldım hocam. Adamların esnaflıkları ortada. İlk gittiğimdeki şaşkınlıkla diğer Sütaşçıya yüklendim ama sonradan kafama dank etti tabi onun borcunun beni bağlamadığı.

Aman arkadaşlar siz siz olun dikkat edin. Piyasada çakal çok. Haklarımızı bilmemiz lazım..

Geçmiş olsun adaş , aracınıza sağ salim kavuştuğunuza sevindim

Geri
Üst Alt