Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başda admin olarak tüm forumdan istek ve önerimiz var

scw derginizde baki kalacaksa ben kendi adıma üye olurum
( tabiki yönetimin incelemesi ve onay vermesi dahilinde )
bu tip yayın başlangıçlarında ilk olarak belirli sponsorlar bulunur dergi belirli bir triyajı yakaladıktan sonra
ilk sponsorlar destekçiler kenara itilir bunuda yaşamayı isteme(yi)z

yönetimimiz uygun görürse neden olmasın. Ama mevlüt abininde dediği var.

Öncelikle kusura bakmayın ilk yayın koşturmacasından takip edemiyorum. Ama şöyle söylim hakılısın bu düşünceye sahip olmakda ama ilk dergiyi gördüğünüz zaman zaten dergiyi ilk sayı olduğu halde bir çok reklam ve sektörden özel isimlerle haber ve röportajlarımız var yani dergimizin şuan kendi alanında rakibi yok diyebilirim size. Benim en baştada yazdığım gibi biz yazacak insanların otomobile gönül verenler olmasını istiyoruz çünki böyle oldumu güzel şeyler ortaya çıkıyor. ve türkiyenin otomobil ve sigorta sektöründen önemli isimleride yazyor zaten dergiyi görünce bunu kesinlikle fark ediceksiniz.

Abilerimiz ne derse bizde arkasındayız seve seve üye oluruz aramızdan birinin her ay konuk olmasıda bizi daha bir bağlar derginize şimdiden başarılar

Tekrar kusura bakmayın aşırı yoğunlukdan ancak vakit bulabildim. yukarıda sizlere link verdim dergiyi incelemeniz için o birinci sayı biz şuanda 4. sayımızı çıkarıyoruz. Tekrar linki yazıyorum Sigorta Hasar Dergisi - Sigorta,Otomobil ve Filo Kiralama inceler iseniz çok seviniriz. Söylemiştim bize abonelik ile ilgili destek çıkmanız çok önemli varlığımızı korumak adına ben söz verdiğim gibi her ay bir sayfayı içinizden bir arkadaşımıza ayıracağım ayrıca her ay tam sayfa reklamınızıda yayınlayacağım ücretsiz olarak eğer adminim yanlış anlamaz ise abonelik formunuda bu yazıma ekliyorum erhannavruz@sigortahasar.com a gönderebilirsiniz

Saygılarımla
Telefon Numaramız : 0216 469 25 14

Geri
Üst Alt