Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Barselona Motor Şov Fotolar

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
otomatik için belki de dizel için çok km yapmıyosan gerekli bir hareket değil gibi ya, .. evet ya plaka, modifiye modlanmış gibi çağrışım yapıyor, ayrıca kısaltma olayıda güzelmişi ortayı kapmışsın :) ))

:D
abi buarada senin araba da canavar olmuş, kullanım alışkanlıklarını bilmiyorum ama bir yay+ jantla da taçlandırdın mı fena olcak araba. Zaten makyajlının spoilerine hastayım :)
Nazar değmesin :)

:D
abi buarada senin araba da canavar olmuş, kullanım alışkanlıklarını bilmiyorum ama bir yay+ jantla da taçlandırdın mı fena olcak araba. Zaten makyajlının spoilerine hastayım :)
Nazar değmesin :)

teşekkürler Ozan, senin araçta öyle :) jant olayını halledecem karar kısmında kaybolduk gittik lens makina aldık :) )))

yeni leon 2013 haziranda geliyormuş

ya aklım gidip gidip geliyor Erkan bilemedim ya, bi leon almam diyorum bir daha, sonra ya diyorum yeni leonu bi bekle gör. Bir golf 6 al diyorum sonra vazgeçiyorum golf7 yi bekle. çok zor durumdayım çook, arabamdan da vaz geçemiyorum :D

Ozan biraz daha bekle ben de aynı durumdayım.. bakalım leon nasıl olacak.. gerçi kuzenin sciroccoya bayıldım araba simsiyah içi tavan dahil simsiyat koltuklar siyah deri alakantra müthiş dsg şanzıman .. etkilendim.. ama yine de leonu bekleyelim..mercedes c serisi euro yüzünden çok arttı..bakalım ne alıcaz..

Ozan biraz daha bekle ben de aynı durumdayım.. bakalım leon nasıl olacak.. gerçi kuzenin sciroccoya bayıldım araba simsiyah içi tavan dahil simsiyat koltuklar siyah deri alakantra müthiş dsg şanzıman .. etkilendim.. ama yine de leonu bekleyelim..mercedes c serisi euro yüzünden çok arttı..bakalım ne alıcaz..

aynı durumdayız desene abi:) ya rocco güzel abi gayet ama nedense beni çok etkilemiyor eskisi kadar. Benim kardeşimin roccosu 1,5 yurtdışına çıkınca benim garajda yattı, 1 kere sürdüm sadece, o da çevirmesi bol yerlere gircem diye akşam saati:)

C çok güzel olmuş ama onu da AMG paket almak lazım, çok çok aşar beni:) durumlar da karışık abi dizele geçmem gerekebilir her an şartlar dahilinde. O yüzden Golf 6 alabilirim belki eylül ayında

aynı durumdayız desene abi:) ya rocco güzel abi gayet ama nedense beni çok etkilemiyor eskisi kadar. Benim kardeşimin roccosu 1,5 yurtdışına çıkınca benim garajda yattı, 1 kere sürdüm sadece, o da çevirmesi bol yerlere gircem diye akşam saati:)

C çok güzel olmuş ama onu da AMG paket almak lazım, çok çok aşar beni:) durumlar da karışık abi dizele geçmem gerekebilir her an şartlar dahilinde. O yüzden Golf 6 alabilirim belki eylül ayında
ozanım bırak golf ü ya ona paramı verılır bekle sen bekle leonu bekle :D

Geri
Üst Alt