Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Banka kredİlerİ

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
Malum aracımı sattım elımde bıraz para mevcut ama alacagım arabaya gore yıne 5 ıle 10 bın lıra arası ıhtıyac kredısı cekmeyı dusunuyorum.Aramızda bankacı olan veya kredı faız oranları hakkında yardımcı olacagınıza guvenım sonsuzdur sızce bayram kredılerınden kullanmalımıyım yoksa kredı faız oranları daha duser mı cıkar mı?

kardeşim yanımda ona sordum bankaca şu aralar düşmez dedi bayram kredisi alabiliyorsa o kampanyadan faydalansın dedi..
öncelikle Garanti ve İş' baksın ama en çok hangi banka ile çalışıyorsan ona bakmanda fayda var dedi..çıkmasının daha kolay olacağını söyledi..

kardeşim yanımda ona sordum bankaca şu aralar düşmez dedi bayram kredisi alabiliyorsa o kampanyadan faydalansın dedi..
öncelikle Garanti ve İş' baksın ama en çok hangi banka ile çalışıyorsan ona bakmanda fayda var dedi..çıkmasının daha kolay olacağını söyledi..

garanti bankasının bayram kredısı var abı 5000 tl 12 ay taksıtle 0,59 faızle aylık taksıtı 436 tl masraf:336 tl sızce nasıl gerı odemesın 5.500 cıvarı fln oluyor.

garanti bankasının bayram kredısı var abı 5000 tl 12 ay taksıtle 0,59 faızle aylık taksıtı 436 tl masraf:336 tl sızce nasıl gerı odemesın 5.500 cıvarı fln oluyor.
krediyi öderken, kısıtlı imkan ile alınmış otomobilde arıza çıkarsa, iyice zor durumda kalınabiliyor.

Geri
Üst Alt