Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bandırma araç bakımı ve triger seti değişimi

memox

Kayıtlı Üye
Erdek'teyim. Erdek veya Bandırma da tanıdığınız güvenilir bir usta var mi

Benim 2006 ibiza oto vites benzilli arabanın 90.000 bakımı ve triger değişimi yapılacak

Balıkesir e gelebilirsen burada hallederiz..

Balıkesir e gelebilirsen burada hallederiz..

Teşekkürler Serkan abi, cevap gelmeyince bandırmada hallettim. CÜNEYT OTO TAMİR vardı.

Triger kayışı değişti. Triger setini 225 TL'idi. Triger setinin yanında bi dış kayış vardı onu da değiştirdi (20TL). Rutin bakımlar yapıldı yani filtreler yağ vs. Bir de ön fren balatalarında diski elden geçirdiler balataları da yenilediler yenisini taktılar. Arkalar için gerek yok seni çok uzun idare eder dediler. Bujileri de ellemediler bi 10.000 daha götürür dediler. İşçilik için 175TL demişti sonra 125'e indi.

Toplam 625 TL tuttu (225 + 20 + 380)

Teşekkürler Serkan abi, cevap gelmeyince bandırmada hallettim. CÜNEYT OTO TAMİR vardı.

Triger kayışı değişti. Triger setini 225 TL'idi. Triger setinin yanında bi dış kayış vardı onu da değiştirdi (20TL). Rutin bakımlar yapıldı yani filtreler yağ vs. Bir de ön fren balatalarında diski elden geçirdiler balataları da yenilediler yenisini taktılar. Arkalar için gerek yok seni çok uzun idare eder dediler. Bujileri de ellemediler bi 10.000 daha götürür dediler. İşçilik için 175TL demişti sonra 125'e indi.

Toplam 625 TL tuttu (225 + 20 + 380)

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
Fiyat olarak gayet makul bence güle güle binin.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt