Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bana yardımcıı olun arkadaşlarr leonuma jant alcam ama karar veremiorumm

typer_mmb@hotmai.com

Kayıtlı Üye
mrb arkadaşşlarr bende artık bii scw üyesiyim bna yardım edin yaa 2011 1,4 tsı beyaz leon um var jant lastik yapcam ama karar veremedim cope modeli yapcm ama siyah bi jant düşünüorum ma ne dersiniz cupra jant siyahı

zamanla siyaha alışınca insanın siyah jant içini boğuyo bence bbs ch modeli falan düşün aracında 5cm yayla harika duracaktır hem uygun fiyatları araştırabilirsin hemde sıkılabilecek bi jant değil siyahh jant bi süre sonra sıkıyo....

Araç rengi beyaz 18" BBS CH. Tek geçerim :)

Kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırsanız seviniriz.. Önce sizi tanıyalım.. Eski aracımda siyah jant kullandım emin olun sıkılıyor insan bir süre sonra. BBS CH'ler hoş duruyor. yada serviste satılan bbs seat sport var birde 5 kollu hoş bir jant war krom renginde gibi duran.. onları tavsiye ederim bende jant takıcam araştırıyorum :D

Cupra jantı almayın derim..

Geri
Üst Alt