Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bana toledo bulur musunuz? :))

Ahmet abi verdiğin değerli bilgiler için çok teşekkürler...Leonları inceleyeceğim... golf hakkında ne düşünüyorsunuz abi esp li olan ve tüp takılan bahsettiğim fiyat aralığında golf var mıdır?

golf 4 comfortline bulursun arkadaşımda var ama esp si yoktu. esp şart ise leon signo ya bak yada diğer yazdıklarıma

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

signo plus da var diye biliyodum ama oda çetrefilliymiş yazılanlardan çıkarılana göre işin zor temizini bulsan esp bulmak şans olsa gerek :)
inşallah bulursun kardeşim kolay gelsin

Abi bu sefer güvenli bir araba olsun istedim o yüzden ısrarla esp li arıyorum...Avrupa da nerdeyse esp siz araç yola çıkarmıyorlar ama ülkemizde dayamışlar esp sizleri....ülkenin durumuna göre şerbet veriyorlar bir ara bizde üretim yapan bir firma afganistan ne abs ne esp ne hava yastığı arar yapalım sıfır donanımlı arabaları gönderelim oraya diyordu velhasıl ülkenin gelişmişlik düzeyi düştükçe buna paralel olarakta vatandaşın canı ucuzluyor....

Abi bu sefer güvenli bir araba olsun istedim o yüzden ısrarla esp li arıyorum...Avrupa da nerdeyse esp siz araç yola çıkarmıyorlar ama ülkemizde dayamışlar esp sizleri....ülkenin durumuna göre şerbet veriyorlar bir ara bizde üretim yapan bir firma afganistan ne abs ne esp ne hava yastığı arar yapalım sıfır donanımlı arabaları gönderelim oraya diyordu velhasıl ülkenin gelişmişlik düzeyi düştükçe buna paralel olarakta vatandaşın canı ucuzluyor....

Ben şahsen öyle düşünmüyorum, evet çoğu zaman TR ye düşük donanımlı araçlar geliyor ama hiç 1.2 86 bg TSI leon geldiğini duyan oldu mu?

ESP bence de iyi bir özellik hatta gerekli de ama azıcık uslu araç kullanırsak gerek olmuyor :) İstisnalar hariç..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben şahsen öyle düşünmüyorum, evet çoğu zaman TR ye düşük donanımlı araçlar geliyor ama hiç 1.2 86 bg TSI leon geldiğini duyan oldu mu?

ESP bence de iyi bir özellik hatta gerekli de ama azıcık uslu araç kullanırsak gerek olmuyor :) İstisnalar hariç..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Düşük beygirli araba gönderiyorlar demedim...

2003 sign plus aracın var esp yok

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2003 signo plus aracım var esp yok

Toledolarda donanımlar stella, stella techno, signo, signo plus ve en son signo techno plus şeklinde. Yalnız ilginçtir bende 2004 signo var. Aracımda Park sensörü, yağmur sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, vs. ekstra özellikler mevcut.

Geri
Üst Alt