Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bana toledo bulur musunuz? :))

fesih

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar netteki ilanlara bakıyorumda yalanın bini bir para o yüzden buraya konu açayım dedim şu kardeşinize 2003-2005 arası (amaç esp li olması) temiz düşük kilometre makul fiyat bir toledo bulursunuz değil mi? :)
Aklınızın bir köşesinde bulunsun abilerim...(dizel olmasın benzin ve lpg olabilir)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Arkadaşlar netteki ilanlara bakıyorumda yalanın bini bir para o yüzden buraya konu açayım dedim şu kardeşinize 2003-2005 arası (amaç esp li olması) temiz düşük kilometre makul fiyat bir toledo bulursunuz değil mi? :)
Aklınızın bir köşesinde bulunsun abilerim...(dizel olmasın benzin ve lpg olabilir)
çok zor iş şu an toledo bulmak yakın zamanda bnmki pert oldu çok aradım ama bulamadım birde bendeki signo plus tı nedense ilandaki bütün toledolar signo plus ama stella :D kolay gelsin

dediğin gibi araç dilerim bulursun fakat işin zor,eğer bulursan burada paylaşırsan sana elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz

Teşekkürler abi bu modelin bu kadar kıt olduğunu bilmiyordum doğrusu...halil kardeş signo yazıyorlar stella çıkıyor demişsin stellayla signo yu nasıl ayırt edeceğiz en bariz fark nedir...

Bana toledo icin fiyat fazla geldi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teloda güzel hoş ama 2004 neden bu kadar pahalı anlamadım o fiyatlara yüksek model araçlar bulabilirsin illaki telodo diyorsan birşey diyemem gönlünde o yatıyordur, benim sana önerim iyi fiyata bir telodo bulamazsan passat bulursun ben leonumdan önce 2004 beyaz sunroof lu 1.6 passatı 22.500 almadım gönlümde leon vardı çünkü.

esp istiyorsun bence bir araştır oassatın o kasasınıda halen severim telododan daha dolgun duruyor, seçim senin ben fikir sunayım dedim.

teloda güzel hoş ama 2004 neden bu kadar pahalı anlamadım o fiyatlara yüksek model araçlar bulabilirsin illaki telodo diyorsan birşey diyemem gönlünde o yatıyordur, benim sana önerim iyi fiyata bir telodo bulamazsan passat bulursun ben leonumdan önce 2004 beyaz sunroof lu 1.6 passatı 22.500 almadım gönlümde leon vardı çünkü.

esp istiyorsun bence bir araştır oassatın o kasasınıda halen severim telododan daha dolgun duruyor, seçim senin ben fikir sunayım dedim.

Cevabınız için çok teşekkürlerler peki 22-23 bin civarında esp li hangi leon modelleri var? toledo ya yönelmemin nedeni 2003-2005 modellerinde esp ve dijital klimanın olmasıydı aynı şeyler leon da yada bir başka kaliteli bir markada olsa tabiki almayı düşünürüm...

Teşekkürler abi bu modelin bu kadar kıt olduğunu bilmiyordum doğrusu...halil kardeş signo yazıyorlar stella çıkıyor demişsin stellayla signo yu nasıl ayırt edeceğiz en bariz fark nedir...
mesela signoda hız sabitleyici otomatik klima ve kol dayama standart plus + demek ve o + da sunroof bu araç sadece signo :)

Cevabınız için çok teşekkürlerler peki 22-23 bin civarında esp li hangi leon modelleri var? toledo ya yönelmemin nedeni 2003-2005 modellerinde esp ve dijital klimanın olmasıydı aynı şeyler leon da yada bir başka kaliteli bir markada olsa tabiki almayı düşünürüm...

telodoya göre piyasada daha çok leon var aynı şekilde signo moedellerine bakınız digital klima esp mevcut. oldukçada kaliteli bir araç, 22-23 arası bulabilirsin az daha üzerine çıkarım dersen (28-30) 1.6 stylance ve sport lpg li modelide öneririm düşük kilometre bulma ihtimalin düşük ama iyi bir yere baktırırsan korkma al derim 1.6 eski motorda deseler alman grubunun en sağlam motorudur ayrıca lpg yede en uyumlu modellerin başında gelir

Geri
Üst Alt