Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bana kırmızı çok yakışıyo....:p

hayırlı olsun dedıgın gıbı kırmızı olsun bes fazla olsun dıe bosa dememısler :) benımde araclarımın hepsı kırmızıydı ozellıkle yıkatınca karsısına gec bak :)

bır oncekı aracımda kırmızı 207 idi duygulandım gorunce :) tekrar hayırlı olsun buda benım eskı aslanım :)

http://e1201.hizliresim.com/t/j/1ur1d.jpg
eyvallah saolasın....Bendekı 1.4 comfort bıde tek kapı oste ufak tefek dokunuslarla çakma GT yamaya calısıcaz ama bakalım....

eyvallah saolasın....Bendekı 1.4 comfort bıde tek kapı oste ufak tefek dokunuslarla çakma GT yamaya calısıcaz ama bakalım....

benımkıde 1.6 hdi dynamic ti ... angel far spoiler jant tamamdır zaten 207 ye ufak dokunuslarla harıka şeyler çıkyor ortaya cunku arac ona musait :)

benımkıde 1.6 hdi dynamic ti ... angel far spoiler jant tamamdır zaten 207 ye ufak dokunuslarla harıka şeyler çıkyor ortaya cunku arac ona musait :)

Aynen Mesut bugun sanayıde GT den cıkma merceklı far ve ön tampon buldum fıyatta anlasamadık ama ben teklıfımı yaptım bakalım :eek:key:eger olursa guzel olucak...

Geri
Üst Alt