Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bana dsg yi anlatacak yok mu arkadaşlar?

Sıkıntı yapma kardeşim kendine... Toyota otomatik yerine illaki japon dersen Honda otomatik al... ama yine de DSG den şaşma derim...

abi dedim ya servis imkanı var toyota olursa Aksaray da, yoksa honda da olsa seat da olsa, her sıkıntı ve her bakımda yollara çıkmak zorunda kalacağız, bu yüzden toyota dedim...

servisi sorun etme haluk hocam kayseri- konya - ankara yakın zaten senin içinde değişiklik olur gezerr gelirsin.. ;)

servisi sorun etme haluk hocam kayseri- konya - ankara yakın zaten senin içinde değişiklik olur gezerr gelirsin.. ;)

erdem ok de sanayi işini sevmiyom ben pek fazla, yeterince ilgilenmiyolar, kafada soru işaretleri kalıyo tanıdık bile olsalar kaldı ki yakın ama dediğin yerler, ama her seferinde gitmek sıkıntı oluyo, hadi bakalım gidelim deyince gidilmiyo işte

bu arada animasyonlar ne oldu gördü mü işini, geri dönmedin de ondan dedim, bi de alt yıkama için hala bi yer önermedin selamınla nereye gidek bi söyle bakalım, bu alemin kralı da sensin hani :)

hadi bunları da geçtik fotoyu da unuttun :)

amma sitemkar konuştum demi ama? :)

erdem ok de sanayi işini sevmiyom ben pek fazla, yeterince ilgilenmiyolar, kafada soru işaretleri kalıyo tanıdık bile olsalar kaldı ki yakın ama dediğin yerler, ama her seferinde gitmek sıkıntı oluyo, hadi bakalım gidelim deyince gidilmiyo işte

bu arada animasyonlar ne oldu gördü mü işini, geri dönmedin de ondan dedim, bi de alt yıkama için hala bi yer önermedin selamınla nereye gidek bi söyle bakalım, bu alemin kralı da sensin hani :)

hadi bunları da geçtik fotoyu da unuttun :)

amma sitemkar konuştum demi ama? :)

tabii hiç sormuyon hiç bu çocuğun sınavları varmı? varsa nasıl? derdi sıkıntısı varmı? bitiriyormu bitirmiyormu? bu arada onlar çok basit kaldı bildiğin oturup yeniden yaptım bir çizgi film konuşma seslendirme vs dahi hazırladım.. yinde teşekkürler gönderdiklerin için.. sanayi işi şimdilik dursun 7 sinde oradayım gelince hallederiz... resim işine gelince ne için lazım bu kadar ısrar ettin yine bakayım..

tabii hiç sormuyon hiç bu çocuğun sınavları varmı? varsa nasıl? derdi sıkıntısı varmı? bitiriyormu bitirmiyormu? bu arada onlar çok basit kaldı bildiğin oturup yeniden yaptım bir çizgi film konuşma seslendirme vs dahi hazırladım.. yinde teşekkürler gönderdiklerin için.. sanayi işi şimdilik dursun 7 sinde oradayım gelince hallederiz... resim işine gelince ne için lazım bu kadar ısrar ettin yine bakayım..

boşver ya takıldım sana, acelesi yok fotonun da sanayinin de, sınavların iyidir senin halledersin merak etme de animasyon işine gelince de bu işin piri de sensin, benim elimden o kadar geldi, dedim belki işini görür diye düşünmüştüm ama eline sağlık yine halletmişsin... neyse 5 ine kadar yoğunum sınavlar, notlar, ödevler derken... 6 sında kayseri ye gidecem hastane işim var, 7 si yine okul, 8 i öğrencilerin sınavı var, 9 u yine öğrencilerin sınavı var, 10-14 arası yine okul ama o hafta rahat olur o hafta içi veya 15 i gibi hallederiz sanayi işimizi de nasipse tabii...

boşver ya takıldım sana, acelesi yok fotonun da sanayinin de, sınavların iyidir senin halledersin merak etme de animasyon işine gelince de bu işin piri de sensin, benim elimden o kadar geldi, dedim belki işini görür diye düşünmüştüm ama eline sağlık yine halletmişsin... neyse 5 ine kadar yoğunum sınavlar, notlar, ödevler derken... 6 sında kayseri ye gidecem hastane işim var, 7 si yine okul, 8 i öğrencilerin sınavı var, 9 u yine öğrencilerin sınavı var, 10-14 arası yine okul ama o hafta rahat olur o hafta içi veya 15 i gibi hallederiz sanayi işimizi de nasipse tabii...

hallederiz sorun değil ne zaman istersen.. sanada kolay gelsin haluk hocam yoğunsun maşaallah.. bu arada bizim rahmanada selam söyle :)

2012 model leod tdi dsg kullanıyorum 10 bin km de araç sıkıntı yok şuan inşallah da olmaz biraz şans işi bu. diğer araçların otomatiğini kullandım dsg mükemmel diyebilirim. örnek vereyim dün opel otomatik kullanan arkadaşım kullandı çok beğendi secdeye yatmıyoruz lafı çıktı ağzından.
aynen sırf bu yüzden aldığı aracı 50 gün sonra satan arkadaşım var benim. ben de kulandım iğrenç ötesi opel nasıl böyle bir şanzıman yapar anlayabilmiş değilim hadi yaptı bu corsa nasıl satılır alınır anlayabilmiş değilim...

Geri
Üst Alt