Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bana cupra tampon bulabilecek olan varmı ?

Konu, 'Arıyorum' kısmında BurakK tarafından paylaşıldı.

1. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere cordobamı alalı 2 gün oldu dün plaka işlemlerimi hallettim cupra tampon alıcam diye ön plakayıda kare çıkarttırdım zor olsada:)
    Eski plaka uzun olduğundan çerçeveyi takmak için delinmiş haliyle. Şimdi o delikler bana göre görüntü bozukluğu yapıyor ve hoş durmuyor. carbon felan kaplamayı düşündüm ama tamponu değiştirmeye niyetim olduğundan uğraşmak istemedim.
    Etrafında çıkmacıda , eşde , dostta , sağda ,solda Cupra tampon gören duyan bilen olursa haber vermelerini , bilmeyenlerinde araştırmalarını rica ediyorum.

2. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    Allah kolaylık versin :)

3. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Ön tampon cok zor cıkmada aynı sekilde 0 almak zorunda kalıcaksın gibi görünüyor arka var ama cordobaya olmuyor :)

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    sağa sola bakalım panpa bulursak haber veriririz istanbulda falan çıkmacılarda gören olursa yada yolu düştüğünde soran olursa daha çabuk bulunur...

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    başlığı cupra tampon olarak değiştirdim.

6. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    cuprayı bu sıtede cıkma bulan bıtek benım sanırım allah kolaylık versın :)

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    çıkma bulduysan çok şanslısın herzaman bulunmaz :D hele sağlam bulmak çok zor inş en kısa sürede bulursunuz

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yusuf gözün açık olsun yinede sana lazımmış gibi ara

9. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    tmmdır ben zten ne zman cıkmacıya gıtsem soruorm cupra varmı dıe ıllakı lazım olan olur

Sayfayı Paylaş