Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balikesirli Seat severler buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nogaro

Kayıtlı Üye
Yoklama yapalım bakalım kac kısıyız

Tabii ki demirbaş üye olarak buradayım,
10 ad 983 2008 seat leon sport up siyah

bende yarı Balıkesir'li sayılırım :) Ekmeğim oradan geliyor.

Vay vay vay! hemşehrilerimiz çıkıyor teker teker :)

15 günüm oralarda geçti, güzel memleket :) izliyorum sizi misafir olarak :)) )

hmmm 1 tane balıkesırde bulunan seat sahıbını gormus olsamda sevındım gonulden balıkesırlıler bekledıgımden fazla cıktı bu arada serkan bey sız balıkesır merkezdemısınız yanı ayda bır balıkesıre gıdıyorum sızın aracınıza hıc denk gelmedım bayada guzel aracınız goze carpması gerekıyordu merkezde oturmuyorumusunuz

hmmm 1 tane balıkesırde bulunan seat sahıbını gormus olsamda sevındım gonulden balıkesırlıler bekledıgımden fazla cıktı bu arada serkan bey sız balıkesır merkezdemısınız yanı ayda bır balıkesıre gıdıyorum sızın aracınıza hıc denk gelmedım bayada guzel aracınız goze carpması gerekıyordu merkezde oturmuyorumusunuz

Evet Çağrı merkezdeyim altıeylül pasajında ve kızılay caddesinde işyerlerim var(KEPLAND ŞAPKA) aracımı görememen normaldir işten eve evden işe :)sabahtan akşama kadar katlı otoparka eve gittiğimde ise bahçemdeki otoparka park ediyorum,ekkstra bir durum olmadığı taktirde trafikte geçirdiğim süre hergün 10-15 dk civarı oluyor :)
Bu arada Balıkesir e geldiğinde mutlaka bekliyorum mekanıma çay içmeye kardeşim..

balıkesirdden bende varım 10 AD 983

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt