Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balatalar baski ve fren

damalis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar fren balatasını bir ay önce değiştirdim ama hiç memnun kalmadım bu kadar mı kötü olur sert ve tutmuyor .değiştireceğim yumuşak fren ve baskı balata markaları varmı baskı balata da değişmesi lazım..sizlerden marka ve fiyat bilgilerini rica ediyorum..yada frenı yumuşatmak için ne yapmak lazım bilgi beklyorum..

Kardes frenlerin yumusamasina yardimci olan hava basinc hortumlarinda bi kacak veya motorunda bi sikinti olabilir Once onlari bi kontrol ettir istersen daha sonra fren balatasi bak derim bence. Baski konusunda da daha once hic degistirilmemisse ozerinden cikanin aynisini koydur ve muhakkak volan aynasini tornalattir.

olaya bambaşka bir boyut kattın şimdi usta çünki bir tamirci daha demişti boru falan ben ciddiye almadıydım bılmıo dedim sallıyo içimden ..boru değişecek demişti..
o zaman onu bir değiştirrim ben ya baskı balata cabuk bıtttı form sitelerini okudum en ıyısı LUK muş.ondan alıcam 500 işçilik dahil maal oluyormuş.
yaw arabanın derdi bitmiyor walla nerden seat aldım onu yaptır bunu yaptır.2006 model arabayı sanayıden kurtamıyorum allah bılıyor.

Bizim araçlarda genelde LUK çıkıyor. Bende yaklaşık 1-2 ay önce değiştirdim. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bana sorarsanız sanki işçilik kaynaklı sıkıntılarınız var gibi. Forum içerisinde kullanılan ve beğenilen ustalar ile ilgili bir başlık vardı, burayı incelerseniz sanırım sorunlarınızı çözersiniz. Profilinizde İstanbul'da olduğunuz görünüyor bu konuda çokta sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Umarım kısa zamanda sorunlarınızı çözersiniz. Benim ilk arabam Cordoba idi ve o kadar memnundumki sattığıma bin pişman oldum.

Geri
Üst Alt