Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balata tercihi yardım

ibrahimyavuz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın 4 balatasını değiştirmem gerekiyor ve konuştuğum 2 ayrı yerde birisi 320 lira dedi ( sanırım bosch marka idi ) diğeri mga marka 260 lira istedi mga marka olarak bilmediğim bir balata. Bilgili olanlardan yardım alabilir miyim birde sizin bildiginiz izmit körfez gebze hattında yardımcı olabilecek ustanız var mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar aracımın 4 balatasını değiştirmem gerekiyor ve konuştuğum 2 ayrı yerde birisi 320 lira dedi ( sanırım bosch marka idi ) diğeri mga marka 260 lira istedi mga marka olarak bilmediğim bir balata. Bilgili olanlardan yardım alabilir miyim birde sizin bildiginiz izmit körfez gebze hattında yardımcı olabilecek ustanız var mı ?

Otosupermarket sitesinde uyguna balata bulunabiliyor. Brembo, trw v.s. Bir oradan bakın isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba ben ferrado tavsiye ederim daha önce kullandım çok memnun kaldım
Gebze de ustamız var her konuda yardımcı olur @OTO DÜNYASI gökhan ustamız yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

trw tavsiye ederim orjinalide trw zaten

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İzmitte bir usta illa remsa dedi bi gerçeklik payı var mıdır ben trw düşünüyordum ama o ses yapıyor dedi remsa olmazsa ferrado al takalım dedi yarın otodünyasini arayıp ferrado taktırayım diyorum ama ustanın dedigi aklıma takılsı neden illa remsa çokta satan yok gibi bu markayı

İzmitte bir usta illa remsa dedi bi gerçeklik payı var mıdır ben trw düşünüyordum ama o ses yapıyor dedi remsa olmazsa ferrado al takalım dedi yarın otodünyasini arayıp ferrado taktırayım diyorum ama ustanın dedigi aklıma takılsı neden illa remsa çokta satan yok gibi bu markayı

Gökhan usta ile görüş geçen de kuzenime balata taktı markasını bilmiyorum ama çok memnun kaldı Kuzenim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

bosch takma derim ben ferado kullanabilirsin kaliteli olsun dersen yumuşak uygun balata istersen mga veya syf kullanabilirsin sıkıntı yaşamazsın

Merhaba, takribi 2 hafta önce ön balatalarımı değiştirdim. Ferado taktırdım. Alışma evresinden sonra fren mesafesi kısaldı diyebilirim.

Merhaba, takribi 2 hafta önce ön balatalarımı değiştirdim. Ferado taktırdım. Alışma evresinden sonra fren mesafesi kısaldı diyebilirim.
her balata değişiminde servistede takılsa pistonlar geri ittirildiğinden bi kaç gün yumuşak tutuyor hidrolik sistem olduğundan frenledikce yerine oturuyor normale dönüyor

her balata değişiminde servistede takılsa pistonlar geri ittirildiğinden bi kaç gün yumuşak tutuyor hidrolik sistem olduğundan frenledikce yerine oturuyor normale dönüyor

Bende ferado alaçağım gibi trw arkadaş ses yaptı bende dedi(gerçi disklerinden mi balatadan mı kendide bilmiyor ) otodünyasına msj attim uygunsa ondan yoksa kendim alıp bi ustaya taktıracağım tşkler

Geri
Üst Alt