Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Balata Kısmını Hangi Renge Boyamalıyım..?

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında brs-cn tarafından paylaşıldı.

1. brs-cn

brs-cn SCW Üyesi

156
    22
    18
    Merhaba,Arkadaslar..
    Bazı araçlarda balata kısmı boyalı burda ki bi kaç araçda da gördüm..Benim aracın rengi Beyaz oldugu için Beyaza boyamalıyım diye düşündüm..Arkadasım Kırmızıya boya dedi..Sizce hangi renk mantıklı olur..? Ayrıca bu kırmızının bi anlamı var mı..?

2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    kırmızı sıyah yada turuncuya boyatabılırsın bence bu uc renk beyaza cok ıyı gıder

3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    genelde kırmızıya boyatılıyor sanırım..siyah da yakışır ama kanımca

4. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    fıstık yeşilininde güzel duracağı kanaatindeyim:eek:key:

5. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bence beyaz brembo kapaklardan takmalısın siyah yazılı bizim burda bir araçda var senınkını aynısı dehşet olmuş :eek:key:

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bizim Beyaz Leonların bence üç rengi var içinde barındırdığı, Siyah, Gri ve Kırmızı ama cırtlak değil oturaklı koyu kırmızı, Tabi erkan abi yukarda bi yorum yapmış aslında hayalimde canlandıramıyorum ama bence beyazda olabilir fakat kapağı kesinlikle tavsiye etmem zira geç soğuma, toz biriktirme ve montajının zorluklarını taktıran arkadaşlar bilirler keşke ucuz olsada komple orijinal setini taktırabilsek Brembonun şöyle bide delikli disk süper olurdu vallahi..

7. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Beyaz arabaya kırmızı

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla o zevkine kalmış kırmızı çok görüldüğü hatta kaliper boyama diyince akla gelen ilk renktir ama benim arabada şuan mavi kaliperler sende mavi yada daha farklı fıstık yeşili turuncu gibi renkler deneyebilirsin ben kendim boyuyorum sende kendin halledebilirsin kolaylıkla

9. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Elbette kırmızı...

10. brs-cn

brs-cn SCW Üyesi

156
    22
    18
    Benimde kafama kırmızı yatmaya başladı..

Sayfayı Paylaş