Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bal peteği formunda ön ızgara

Burakcal

Kayıtlı Üye
Ebay dan aşağıda linkini ve fotolarını gördügünüz bu parcayı aldım ve ön paneli söküp arkasına monte ettim.Söküm işlemi icin 30 dakika uğraştım ve şans eseri kırmadan cıkarttım.Bu işlemi yapmak isteyen arkadaşların servise gitmelerinde fayda var.Gelen parcayı takmak kolay.Sadece iki tane vidası var.Artık arabanın ön tarafına baktığım zaman radyatör ve ön panel demiri gözükmüyor:)

http://cgi.ebay.de/Seat-Leon-1P-ab-2009-Wabengrill-Kuhlergrill-Einsatz-/330408999124?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4cede938d4

ıyı de sen arkası gorunmesın dıye arabanın hava alan yerının gecırgenlıgını azaltıyosun

emeğine sağlık ama can'ın dediği doğru..insanlar o havayı elde edip içeriyi soğutmak için bin takla atıyorlar..benim tercihim direk petekli ızgara olurdu

ıyı de sen arkası gorunmesın dıye arabanın hava alan yerının gecırgenlıgını azaltıyosun

azalttıgını zannetmıyorum.Zaten seat ın orjinal aksesuarı ayrıca yurtdısı forumlarda okudugum üzere yolda giderken radyatöre carpması muhtemel büyük taşlarıda engelledigi belirtilmiş.Bu yüzden aynı zaman faydalı bir ürün.zaten öyle olmasa Seat satmaz.

http://www.seat.com.tr/seat/modelle...spx?menu=orijinal_aksesuar&submenu=distasarim

Zararı var demedım ıcerı gıren havanın gecırgenlıgını azaltmıs olyosun.fızık kuralıdır bu hava yol alırken ne kadar surtunurse o kadar ısınır,ınsanlar sogutmak ıcın bınbır takla atıyor bu ıs mantıklı olsa kımse orjınal peteklerı bıle kesmeye kalkmazdı ıntercooler yada motor sogusun dıye.gule gule kullan

can bnmde aklima geldi fakat bu seatin aksesuar katalogunda olan bir parca yani herhalde alman muhendisler bu konuyu dusunmeden boyle bir parca yapmazlar ama aklimiza gelende dogruda olabilir :)

can bnmde aklima geldi fakat bu seatin aksesuar katalogunda olan bir parca yani herhalde alman muhendisler bu konuyu dusunmeden boyle bir parca yapmazlar ama aklimiza gelende dogruda olabilir :)

aslına bakarsan cenk dedıgın gıbı katalogda gorunce b guven duygusu olusuyor ınsanda bu orjınal parca dıyosun ama baktıgındada ıste orasının gecırgenlıgının azalması flan da olumsuz etkı yaratıcagını gosterıyor fızık mantıgı ıle bakıldıgında.Diyorumya zararı olmaz ama ıcerının ısısında mutlak degısım olur.Ben olsam takmam takana da karısamayız zaten :)

ıyıde zaten kapatmıyorkı ıcerıye gıren havayı yıne sokuyor bende alıcaktım buradakı fıyatla aynı para gelmıs urunun haberın olsun :) kargosu olmasa 25 lıra falan ucuz olurdu ama suanda aynı fıyata gelmıs gule gule kullan ıstedıgım halen almadıgım bır urun ...

Parayı aldıktan sonra kim düşünür hava geçiyormuş geçmiyormuş

ıyıde zaten kapatmıyorkı ıcerıye gıren havayı yıne sokuyor bende alıcaktım buradakı fıyatla aynı para gelmıs urunun haberın olsun :) kargosu olmasa 25 lıra falan ucuz olurdu ama suanda aynı fıyata gelmıs gule gule kullan ıstedıgım halen almadıgım bır urun ...

yavrucum yukardada yazdım kapatmıyor gecırgenlıgı azaltıyor :)

Geri
Üst Alt