Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bal Peteği Panjur

nri7

Kayıtlı Üye
Bal beteği panjur arıyorum nerden bulabilirim bilgisi olan arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim bi çok yere sordum ama genelde bal peteği yok düz ve karmaşık desenli var

serviste satılanların dışındakilerin petekleri genelde daha küçük oluyor..servis fiyatını bilmiyorum ama daha güzel olduğu kesin

ister altına takabilirsiniz isterseniz de orjinal logoyu söküp sadece peteği koyabilirsiniz

rica ederim..ama şahsi fikrimi sorucak olursanız orjinal kalması daha iyidir

Değişiklik olsun orjinal panjura dokunmayacam ilerde değiştiririm tekrar. Bugün servisten aldım 66 liraya ama uğraştırcak beni.

bende var sana güzel bi fiyata bırakırım istersen nuri :)

bende aero tamponuma, alttaki balpetegi linea r panjur siparisi verdim.. Turkiyeye hic girisi olmamis, servisler olup olmayacagini bilmiyorlar deneyecegiz bakalim, dedim olursa emsal teskil eder :)
linear2.jpg

Geri
Üst Alt