Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bal peteği formunda ön ızgara

yahu pistte çıkıp saatlerce kudurmadıktan, Mojave'da düz yol yarışına katılmadıktan sonra geçirgenliği azalsa noolcak.. :hosgeldin:

o arabayı pıste cıkarmaya gerek yok zorlamak ıcın zaten,30 derece sıcakta cık otobana 3 kere 5.vıtes bıtır ondan sonra ıcerde ne cehennem olmus gorursun :) Seat bunu kataloga koydu dıye cok ezzem bsy olcagı anlamına gelmıyor tıcarı urun en nıhayetınde.Bu arabada Smıc,Fmıc olmadıgını da dusunursek acıklık olan b yerın arkasını b kere daha benzer hareketle kapatmanın hıc b mantıgı yok.Isteyen alır takar ama kımse mantıklı oldugunu savunmasın bos yere;)

Bence sadece bal peteği panjur daha güzell olurdu yine de güle güle kullan

Giruntusu guzel ama can in soyledigi mantikli bencede cok kasar havayi orda
Gule gule kullan

Bu arabada Smıc,Fmıc olmadıgını da dusunursek acıklık olan b yerın arkasını b kere daha benzer hareketle kapatmanın hıc b mantıgı yok.

IC zaten alttaki hava girişlerinden beslenmiyor mu? orta ızgaradan giren hava onu da etkilermi ki?

Sicrama sonucu gelebilecek kucuk taslarin radyatoru delmesini de engelliyor kucultulmus petekler...

IC zaten alttaki hava girişlerinden beslenmiyor mu? orta ızgaradan giren hava onu da etkilermi ki?

bu arabalarda Smıc yada Fmıc yok gani,su sogutmalı b sıstem var ve motorun ıcı ne kadar soguk olursa o kadar kardasın demektır.
ayrıca merak edıyorum bugune kadar kac tane leon kullanıcısı "yoldan tas geldı radyatorumu deldı dedı ızgaradan gırdıgıne ınanarak:)
Su parcanın gorunusunden baska hc b yararı yok,ben demıyorumkı ınanılmaz etkıler arabayı mahveder yada keser,ama son derece sacma ve gereksız

Sicrama sonucu gelebilecek kucuk taslarin radyatoru delmesini de engelliyor kucultulmus petekler...

Bence bu ürün bu konuda çok başarılı gibi durmuyor, önden geçen bi çok taş vs, içeridekinden de geçebilir çünkü gözenekleri baya büyük..

bu arabalarda Smıc yada Fmıc yok gani,su sogutmalı b sıstem var ve motorun ıcı ne kadar soguk olursa o kadar kardasın demektır.
ayrıca merak edıyorum bugune kadar kac tane leon kullanıcısı "yoldan tas geldı radyatorumu deldı dedı ızgaradan gırdıgıne ınanarak:)
Su parcanın gorunusunden baska hc b yararı yok,ben demıyorumkı ınanılmaz etkıler arabayı mahveder yada keser,ama son derece sacma ve gereksız

Şimdi oldu, peki 160'lık TSI'larda da yok mu?

Geri
Üst Alt