Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bal lekesi nasıl çıkar?

texin35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Bagaj kapağına muhtemelen ağaçtan damlamış ve yaklaşık 5 cm akmış 2 gündürde arabadan uzak olduğum için daha yeni fark ettim. Arabayı yıkadım bal lekesinide ovaladım ama çıkmadı. Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?

fazla kurculamayın derim...sonax,meguairs vs gibi gibi servislerde sorabılır güvenle yaptırabilirsiniz...sıcak suyla köpüklü bi ovala bakalım belki cıkar...gecmiş olsun

Tazyikli su tuttum köpükle ovaladım ama nafile gram geçmedi meret. Dediğin yerlere sormakta fayda var teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar

Bagaj kapağına muhtemelen ağaçtan damlamış ve yaklaşık 5 cm akmış 2 gündürde arabadan uzak olduğum için daha yeni fark ettim. Arabayı yıkadım bal lekesinide ovaladım ama çıkmadı. Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?
Bunun en iyi ilacı kil temizlemek yada ispirto da bulursan iyi temizliyor

kurye ile elden teslime verildi

Pasta cila tek formül veya tiner
[doublepost=1461401098,1461401048][/doublepost]Tinerlede cok ovalamayın boyaya zarar verirsiniz sonax veya meguarsa götürün hallederler bemen

abi Jant temizleyici ile de silebilirsin jant temizleyici ile biraz o alan sık üstüne güzel köpüklü yıkama yada çevrenizde var ise buharlı temizlik

Sentetik tinerle sil cikar ama selozk kullanma sakin dikkat et sentetik tiner cikarir.

Tiner ispirto bunlar boyaya zarar vermez mi kaldırmayalım bide boyayı ondan korkuyorum

Sentetik tiner zarar vermez selozk verir sentetik tinerle ben dun sildm arabamda yapiskan izi vardi sentetk tinerle dene cikmasi lazn

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
O zaman deneyelim ya çirkin görüntüden kurtulalım :)

Geri
Üst Alt