Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balıkesir'de Dublex Yazlık Arıyorum ( Tatil İçin )

o firmanın yaptığı 2-3 tane ayrı site var orda..emlakçılık ta yapıyordu hatta..mehmet yağcı mı neydi adı..akşam babama bi sorayım bakalım,cebini saklıyor mu hala..(bizimkiler de o elemandan alıp,o eleman vasıtasıyla satmışlardı eski yazlığı..) ama yine de ben olsam, giderim,ilk gün heryeri bir dolaşır araştırırım,neresi işime gelirse, orda kalırım..sonuçta zevk meselesi..

ama ben satılık istemiyorum sadece 1 haftalık tatil yapabilmek için buna benzer güzel bir villa yada daire arıyorum?

biliyorum yav,demek istediğim o elemanlar bir sürü yer yaptılar orda..aynı zamanda da emlakçılık ta yapıyor ortaklardan biri..dolayısıyla kiralık olanlarından da bu elemanın haberi vardır..eve gidince konuşurum babamla,hala teli varsa arar,konuşuruz..

maalesef babamda yokmuş elemanın teli:(..zaten adamı hatırlattığım anda bi "eşşoğ...." dedi:)

heheh :) yinede teşekkürler ama acayip hoşuma gitmişti o verdiğin linkteki evler, telefona çıkan bayanda yardımcı olamadı farklı yerler arayış içine gireceğim artık :)

Geri
Üst Alt