Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakkala diye çıktım parklara turuncu ampulü taktırıp geldim..

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Sigaram bitti bakkala sigara almaya diye çıktım..

Bakkalın az gerisinde elektrikçiye çarptı gözüm ve birden bire nerden aklıma esti bilmiyorum parklara turuncu ampul taktırasım geldi :D

Hemen girdim içeri ve 10 TL'ye taktırdım 2 ampulü..

Bakışlar daha bi haşinleşti sanki :)

Bundan sonraki hedeflerim ;

• Parkları sinyallere bağlamak ( kısmetse bi dahaki hafta içi yaptırıyorum )
• Ön ve arka tampondaki plakanın bulunduğu kısmıda mat siyah veya karbonla kaplamak
• Ön logoyu iptal etmek ya da ufak bir seat amblemi bulursam onu takmak..
• Ferrari korna
• Takmatik perde
• Aynaların yarısını piano black'a boyatmak
• Kapı direklerine karbon..

Xenon far alsam mı diyede düşünüyorum.. Görünüm olarak hoşuma gidiyor ama merceksiz olana param yetiyor yani çakmalara onlarda insanları rahatsız eder diye lmak istemiyorum..

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0245.jpg
    Fotoğraf0245.jpg
    94.8 KB · Görüntüleme: 87
yakısmıstır ama bence kesınlıkle fanus far ıcıne xenon taktırma onun yerıne beyaz ampul al daha ıyı olur :)

yakısmıstır ama bence kesınlıkle fanus far ıcıne xenon taktırma onun yerıne beyaz ampul al daha ıyı olur :)

Beyaz ampulde önerebileceğiniz bir marka var mı?

Osram silverstar'ların iyi olduğunu duymuştum daha önce sanki..

Ama varsa bildiğiniz iyi marka öğrenmek isterim :)

Öneri için teşekkürler..

Lipde düşünüyorum yazmayı unuttum..

Cruze lip düşünüyorum hatta. Sıfır fiyatı 56 TL servislerde..

dscf9887j.jpg

Düşünen almak isteyen olursa Parça kodu: C96832929

26 Temmuzda Trabzona gidip gelicem.. Ondan sonra birde sis farı taktırdım mı yeterli sanırım yapacağım şeyler :)

Param olursa güzelde bir ses sistemi kısmetse.. Ama orjinaller bana yeterli geliyor

turuncu parklar 5 tane leon kullandım hepsinede takmıştım güzel bir görüntüsü oluyor....

Geri
Üst Alt