Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakin ne satin aldim(Kaporta Düzeltme Aparati) Göcükcü Velet :)

Yok canım haklısın ben birazda latife olsun diye sööledim hani millet olarak gücü severiz ya

Yok canım haklısın ben birazda latife olsun diye sööledim hani millet olarak gücü severiz ya

:) agbi ben araclarima bebek mis gibi davraniyorum.Hicbirseyini eksik etmiyorumki bana hayirli evlat olsun yari yolda birakmasin.Dün garajdan cikarken benim yildizin on sag tamponu bir sürttüm agliyacaktim boyasi kalkti pastada yemez.Kalem kapatir mi acaba?bir bakin isterseniz kalem kullanan varsa yada farkli önerisi olan varsa söyleyebilir mi?surayi bir duzeltim kendime gelim

Simdi 72 model mercedes var onun pesindeyim.Egerki istedigim paraya birakirsa c200 u vericem kemik direksiyon deri dosemeli siyah 72 yi alicam ama hayirlisi tabiki.

Sıfır Araçla bu şekilde dolaşamam o gelene kadar.. Beklemeden mini onarıma giricem sanırım önümüzdeki hafta:eek:key:

Selçuk bu MASLAK sanayisinde Göcukleri düzelten bir yer vardı sen önermiştin hatta bana...senin araca çözüm uretebilirler mı bir bağlantıya gecsene kardesim...

Sıfır Araçla bu şekilde dolaşamam o gelene kadar.. Beklemeden mini onarıma giricem sanırım önümüzdeki hafta:eek:key:

Cöllü cakmak gazini komple gocen yere sIk gelismeyi gozlemle bakalim.Ne alirsan 1 Tl cilerde Ucuza bulunuyor dene bakalim

güzel birşeymiş yaygınlassa iyi olur türkiye de

O nasıl bişey öyle ne işe yarıyor çakmak gazı?

Simdi ben fikir ürettim adamin sIktIgI kaputu dondurup genlesmeye neden oluyorsa ayni islemi cakmak gazi ile de yapabiliriz diye dusundum :) :) Benim gocuk tam cizgide oldugu icin bir ise yaramaz ama seninkinde belki ise yarayabilir

Simdi ben fikir ürettim adamin sIktIgI kaputu dondurup genlesmeye neden oluyorsa ayni islemi cakmak gazi ile de yapabiliriz diye dusundum :) :) Benim gocuk tam cizgide oldugu icin bir ise yaramaz ama seninkinde belki ise yarayabilir

izledikten sonra bende aynı kanıya vardım fakat sanki fiziki bi müdahale lazım bendeki göçüğe zira tam iki zıt çizginin ortasında ve birbirine ters noktalardan gerili kaporta:eek:key:

kesinlikle el becerisi iş bilgisi ve tebrübe gerektiren bir uygulama bence çünkü göçüğün neresinden ne kadar hızla çekilecek bunları iyi bilmek gerek bence

süper bişey yaa ama ben cekince kesin boyo ile birlikte gelir vantunzz:D

Geri
Üst Alt