Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakin ne satin aldim(Kaporta Düzeltme Aparati) Göcükcü Velet :)

hayırlı olsun güzel alet ama tecrube istemezmi yani biz yapacam derken daha kötü bir hale getirmeyelim sonra:confused: birde bunu uygulamayı yapan usta farklı aparatlarlada destekli çalışmış beni aşar bu :rolleyes::rolleyes:

hayırlı olsun güzel alet ama tecrube istemezmi yani biz yapacam derken daha kötü bir hale getirmeyelim sonra:confused: birde bunu uygulamayı yapan usta farklı aparatlarlada destekli çalışmış beni aşar bu :rolleyes::rolleyes:
sen yaparsın die gaz vermeyelim yanii:D allah kazadan beladan saklasın cemil cümlemizi hç gerek kalmasın :eek:key:

:D:D soyunsan iyidi puhaha bizim asıl amaç ücgen vucudunu ve baklavaları görmek :D:D

kanka şimdi soyundan iyiydi dedin ya biranda gülesim geldiii puhahapuhahapuhaha hatta hala gülüyorum puhahapuhahapuhahapuhaha

cam varmı ?????? :D:D:D:D:D:D:D:Dpuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

kanka şimdi soyundan iyiydi dedin ya biranda gülesim geldiii puhahapuhahapuhaha hatta hala gülüyorum puhahapuhahapuhahapuhaha

cam varmı ?????? :D:D:D:D:D:D:D:Dpuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha
cam derken pimapenmi :D wep cammııpuhahapuhahapuhahapuhaha gül gül yakışıyor sanaa:eek:

Kismetse yarin kargo gelir icini acar sizlere daha detayli gösteririm.kullanimi okadar zor diye dusunmuyorum arkadaslar.

Sıcak silikon boyaya nasıl zarar vermiyor acaba..:confused:

Isıtıp soğutma yöntemini canlı görmüş gayet işe yarıyor çakmak gazı yerine eczaneden soğutucu sprey veya yangın tüpü kullanın ama yangın tüpünün tozu çok pislik bi şey söylemesi

Geri
Üst Alt