Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakim sonrasi rezalet

Çok geçmiş olsun Recep, neyseki zamanında farketmişsin.
Şimdi filtreler yeni havalar da soğuk yakıtın artması normaldir.

Benim de bakıma 3 gün kala da bunları duymak tedirgin etti ama gidip bakacaz artık

Tesekkur ederim abi. Dediginiz gibi Allah'tan hemen farkettim. Bakim konusu her daim benim kafami kurcalayan bir konu olmustur zaten. Zira servislerde yapilanlari duydukca (hatta bazilarina bizzat sahit olmuslugum da vardir) insan dehsete kapiliyor. Ama el mahkum goturuyoruz iste. Aslina bakarsaniz bu servislerin biri digerinden farkli degil. Biraz sans gerek biraz da vicdanlarina kaliyoruz artik..

Yağ yeni vizkozitesi azcık yüksektir hava soğuk yakıt vizkozitesi de yüksek gayet normal 0.5 hiç bişey çünkü trafik olur ani dur kalk olur motor ısınmasan kısa mesafe gidip stop etmişsindir yani sorun yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senin bakımı hangi servis yaptı?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geçmiş olsun...hangi servis bu, bence burada paylaşın da insanlar gitmesinler...

Erya Otomotiv'de yaptirdim. Ama dedigim gibi bu olay yasanana dek sikinti yasamamistim.

iyi bari zaten kayadibi ne gidecektim , bakalım nasıl yapacaklar bakımı.

Geri
Üst Alt