Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım onarım 30 000 km fiyat bilginize

cok cok gecmıs olsun @Erkki (serhat abim).ben telefonla gorusmustum bayagı bı ılgılı gelmıslerdı.daha bızde sokmadık bakıma.walla sokacaktım mezde ama senın basına gelenlerı ogrenınce daha ıyı arastırayım ona gore sokarız bakıma.ya warya garantı olmasa servısın bu sacmalıkları ıle ugrasmayıp kendımız yapcaz bakımı o noktaya geldık.bakıma sokmak lazım acılınden ama beklıoruz bızde.

Bende ankarada 30 bin bakımına gireceğim. Uygun servis ve fiyat bilen var mı acaba ?

Arkadaşlar selam bugün Florya Wv Mez ' de 30.000 km bakımı yaptırdım yapılan işlemler araçtaki bütün filtreler , karter tıpası , bujiler ve yazılım güncelleme yapıldı. İstanbul genelindeki bütün servislerden fiyat aldım avrupa yakasında oturmama rağmen anadolu yakasındaki servislerdende fiyat aldım . Hepsi anlaşmış gibi 750-800 lira fiyat verdiler . Sonunda bir tanıdık vasıtası ile 650 liraya yaptırdım . İnanın aracımın sesi bile değişti zamanında yapılan bakım en iyisidir . İnanın . Yaptırıcak olanlar varsa müşteri temsilcisinin adını verebilirim yardımcı olur mutlaka bir nevi yardımcı olmak istedim hayırlı akşamlar .
Merhaba hocam Güncelleme yapıldı derken ne gibi değişiklik oldu güncelleme ile ne yapılıyor.

30000 km bakimda neler yapildi araciniza fiyat ne istendi ? bu yazilanlar haricinde birsey ciktimi ?

Çıkmadı dostum filtrelerin hepsi değişti karter tıpası ve motor bujileri artı yağ mobil marka kullanıldı .650 lira ücret ödedim
bir arkadasima fahiş fiyat cikarmislar gaziantep serviste 30000 bakiminda alt takim degismesi öngörülmüş bende anlam veremedim arabada hicbir oroblemde yoktu. oyuzden sordum . tesekkur ederim

bende 30bin bakımını seat aygüv yetkili servisinde yaptırdım. işçilik ve servis olarak memnun kaldım. toplammaliyeti 560 tl oldu. yazılan diğer fiyatlara göre çok uygun yaptırdığımı düşünüyorum.

Arkadaşlar selam bugün Florya Wv Mez ' de 30.000 km bakımı yaptırdım yapılan işlemler araçtaki bütün filtreler , karter tıpası , bujiler ve yazılım güncelleme yapıldı. İstanbul genelindeki bütün servislerden fiyat aldım avrupa yakasında oturmama rağmen anadolu yakasındaki servislerdende fiyat aldım . Hepsi anlaşmış gibi 750-800 lira fiyat verdiler . Sonunda bir tanıdık vasıtası ile 650 liraya yaptırdım . İnanın aracımın sesi bile değişti zamanında yapılan bakım en iyisidir . İnanın . Yaptırıcak olanlar varsa müşteri temsilcisinin adını verebilirim yardımcı olur mutlaka bir nevi yardımcı olmak istedim hayırlı akşamlar .
Aracınızın motoru nedir? Vites Manuel mi otomatik mi? Gaziantep şahintaş yetkili servis ile görüşüp fiyat aldım. 585 dediler. Ben de kendi kendime çok yüksek falan diye düşündüm açıkçası? Kasım veya aralıkta bakım zamanı gelir benimkinin. O zaman tekrar görüşüp pazarlık yapmayı düşünüyorum. Tabii indirim yaparlar mı bilmem.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt