Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakın Bakalım olmuş mu ??

Bencede olmuş ön arka farklı ofsetli ben bu modelin gri kollusunu beğeniyorum altın rengi değilde.... Allah kaza bela vermesin.....:eek:key:

beyazı var grisi var bi de bu rengi vardı,beyaz arabanın rengine uyumsuz,gri zaten arabanın rengi,en mantıklısı buydu,şimdi bide camları aynalı film yaparsak tam bi renk uyumu olacak die düşünüyorum,içime sindi hoşuma da gitti aldım :) beğendiğine sevindm saol ..

Bencede olmuş ön arka farklı ofsetli ben bu modelin gri kollusunu beğeniyorum altın rengi değilde.... Allah kaza bela vermesin.....:eek:key:
Kardeşim yapma yaa sürtme işine ben uyuz oluyorum allahtan bu jantlar kurtardı herşeyiyle cuk oturdu valla :) offset li jant çok baktım da güvenemedim sürtüp sürtmeyeceğine,16" düşünüyodum önce 9 yada 8.5 offset ama dedim ya güvenemedim,sonra döndüm 17 ye,jant baktığım yerdi vardı bundan,beyazını taktım arabaya güzel durdu,sarısını beğendim aldım bide camlara film lazım aynalı o zmn tam uyumlu olacak die zannediyorum :) saol yorumun için kolay gelsin...

Yorum yapan ve en önemlisi beğenen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum,işallah en kısa zamnada düzenlediğiniz etkinliklere de katılmak istiyorum kolay gelsin hepinize...

Maşeallah hoş olmuş güle güle iyi günlerde kazasız belasız nazarsız kullanman dileği ile inşeALLAH

Hayırlı olsun... Siz beğendiyseniz gerisi hikaye... Kazasız sürüşler:)

Geri
Üst Alt