Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım onarım 30 000 km fiyat bilginize

Abruzzi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam bugün Florya Wv Mez ' de 30.000 km bakımı yaptırdım yapılan işlemler araçtaki bütün filtreler , karter tıpası , bujiler ve yazılım güncelleme yapıldı. İstanbul genelindeki bütün servislerden fiyat aldım avrupa yakasında oturmama rağmen anadolu yakasındaki servislerdende fiyat aldım . Hepsi anlaşmış gibi 750-800 lira fiyat verdiler . Sonunda bir tanıdık vasıtası ile 650 liraya yaptırdım . İnanın aracımın sesi bile değişti zamanında yapılan bakım en iyisidir . İnanın . Yaptırıcak olanlar varsa müşteri temsilcisinin adını verebilirim yardımcı olur mutlaka bir nevi yardımcı olmak istedim hayırlı akşamlar .

merhabalar, bızımde aracın bakım zamanı yaklastı.30bıne az kaldı(max 2000km).ılk bakımını aracı aldıgımız alturdan yaptırmıstık.fakat 2.bakımı oraya yaptrımayı dusunmuyoruz.sıze bırkac sorum olacaktı. mezın servısı nasıl?servıs danısmanı ve servıs elemanlarının yaklasımları nasıl?sız menun kaldınızmı?kac saatte aracı teslım ettıler?bır duyuma gore mez mobil yag kullanıyormus.sızde acaba mobil mi kullandı castrolmu?eger memnun kaldıysanız ve onerıyorsanız bızde bakımımızı oraya yaptırırz.bu sebeple servıs danısmanının(musterı temsılcısının)ısmını ogrenebılırmıyım?
sımdıden cok tesekkur ederım.kazasız belasız surusler dılerım

merhabalar, bızımde aracın bakım zamanı yaklastı.30bıne az kaldı(max 2000km).ılk bakımını aracı aldıgımız alturdan yaptırmıstık.fakat 2.bakımı oraya yaptrımayı dusunmuyoruz.sıze bırkac sorum olacaktı. mezın servısı nasıl?servıs danısmanı ve servıs elemanlarının yaklasımları nasıl?sız menun kaldınızmı?kac saatte aracı teslım ettıler?bır duyuma gore mez mobil yag kullanıyormus.sızde acaba mobil mi kullandı castrolmu?eger memnun kaldıysanız ve onerıyorsanız bızde bakımımızı oraya yaptırırz.bu sebeple servıs danısmanının(musterı temsılcısının)ısmını ogrenebılırmıyım?
sımdıden cok tesekkur ederım.kazasız belasız surusler dılerım
Merhabalar arkadaşım sırayla cevaplıyım sorularınızı mezin servisinden son derece memnun kaldım . Son derece detaylı ve ilgililer mobil marka yağ kullanılıyor evet ben kesinlikle öneririm memnun kaldım müşterilere son derece saygılı efendim diye hitap ediyorlar . En sonunda ilgili elemanlar aracı alıp tur atıyor ve kontrollerini sağlıyor ve yıkamaya bırakıyor tertemiz bir şekilde teslimini sağlıyorlar ben 15:00 te aracım bakıma alındı 17:30 gibi teslim edildi . Müşteri temsilcisinin ismi Cem Ertekin beni anlatın yardımcı olacaktır benim ismim bülent kırmızı FR sport coupe dersen hatırlayacaktır :)
[doublepost=1461093349,1461093047][/doublepost]
walla serhat abi bızde mayıs bılemedın hazıranda gırecegız olmadı ıyı cıkarsa beraber gıdelım pazarlık yaparız :D
Pazarlık konusunda tanıdığınız yoksa malesef hiç tolerans göstermiyorlar ben 1. Dereceden tanıdık ile gittim 100 liraya yakın bir indirim yaptırabildim bilginize :)

Servisleri fiyatlarını biraz daha makul seviyelere çekmeleri gerekli. Rutin bakımlara bile 500 den kapı açıyorlar. Yazık valla.

Servisleri fiyatlarını biraz daha makul seviyelere çekmeleri gerekli. Rutin bakımlara bile 500 den kapı açıyorlar. Yazık valla.
İnanın makul hale getirseler insanlar hep tercih ederler ama fiyatlar yüksek olduğundan insanlar farklı arayışlara giriyor . Şahsen adıma ben öyle düşünüyorum alırkende satarkende servis bakımlı alırsınız ve her zaman aynı grup araçlara bakan ustalarla işin ehli olanlara arabanızı teslim edersiniz .

oncelıkle cok tesekkur ederım. bugun mezı aradım bırkac sey sormak ıcın. musterı temsılcısı ıle konusmak ıcın operatorunden danısmanına gayette ılgılılerdı. ben daha cok yag olayına takılmıstım.cunku mez dısında mobıl kullanan yetkılı servıs yok. garantı vs durumlarını ogrendım. neden mobil kullanıyorsunuz daha ıyımı dedıgımdede aynı yag ıcerıklerı aynı lısans kodlarıda aynı falan dedı. bı kullanıcı yorumu olarak @Abruzzi sız bır fark hıssetınızmı.kımısı mobılın daha sessız calsıtıgını ve daha akıcı oldugunu soyluyor.sonucta ıkısıde 5-30 yağ viskozitesi degerlerıde aynıymıs falan dedıler.gercı daha yenı degıstı ama bır fark varmıdır yada bılgınız.sıdıden cok tesekkure derım

oncelıkle cok tesekkur ederım. bugun mezı aradım bırkac sey sormak ıcın. musterı temsılcısı ıle konusmak ıcın operatorunden danısmanına gayette ılgılılerdı. ben daha cok yag olayına takılmıstım.cunku mez dısında mobıl kullanan yetkılı servıs yok. garantı vs durumlarını ogrendım. neden mobil kullanıyorsunuz daha ıyımı dedıgımdede aynı yag ıcerıklerı aynı lısans kodlarıda aynı falan dedı. bı kullanıcı yorumu olarak @Abruzzi sız bır fark hıssetınızmı.kımısı mobılın daha sessız calsıtıgını ve daha akıcı oldugunu soyluyor.sonucta ıkısıde 5-30 yağ viskozitesi degerlerıde aynıymıs falan dedıler.gercı daha yenı degıstı ama bır fark varmıdır yada bılgınız.sıdıden cok tesekkure derım
Şöyle söylemeliyim aracın sesi değişti daha sessiz ve daha muntazam bir şekilde çalışmaya başladı içiniz rahat olsun herşeyden memnun kaldım

Geri
Üst Alt