Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım kampanyası yapan servs?

_AS_

Kayıtlı Üye
15000 im geldi benimde:)
aldığım fiyatlar
Doğuş esenyurt 325
Altur 305
Avek 300 lira

Mart ayında yanılmıyorsam erya da 180 190 liraydı bakım yine bu şekilde kampanyalı olan servis var mı :D
Ya da daha uyguna yaptırabilirmiyim özellikle avrupa yakasında scw nin bir artısı olur mu bu konuda?

Teşekkürler şimdiden...

bence aradakı 5 10 kurusa bakmadan araca en ıyı davranan bayıye gıtmelısın ben avrupa yakasındayım ama hep eryay gıdıyorum bakım yapılırken aracım gozumun onunde bakımı yapılıyor kahvemıde yudumlayıp ısımı halledıyorum.... hersey gozumun onunde... bazı urunler eryada ucuz oluyor bazılarıda dıger bayılere gore pahalı ama onemlı olan ıcımın rahat etmesı...

bı kezde altura goturmustum aracımı alıp asagı goturduler ne oldu ne bıttı anlamadım o yuzden pek sevmedım

bence aradakı 5 10 kurusa bakmadan araca en ıyı davranan bayıye gıtmelısın ben avrupa yakasındayım ama hep eryay gıdıyorum bakım yapılırken aracım gozumun onunde bakımı yapılıyor kahvemıde yudumlayıp ısımı halledıyorum.... hersey gozumun onunde... bazı urunler eryada ucuz oluyor bazılarıda dıger bayılere gore pahalı ama onemlı olan ıcımın rahat etmesı...

bı kezde altura goturmustum aracımı alıp asagı goturduler ne oldu ne bıttı anlamadım o yuzden pek sevmedım

Evet bende aracımı görmek istiyorum bakım sırasında zaten 3 5 gibi rakamlara takılmıcam da geçen aylardaki gibi bi kampanya varsa diye dedim:) Doğuş esenyurtta aracı görebiliyormuyuz bakım sırasında bilen var mı? herhangi bir kampanya yoksa oraya götürücem büyük ihtimal erya bana baya bi ters:)

benim aracında 15 bin bakımı geldi, doğuş oto esenyurt 335 tl, erya 370 tl fiyat verdi. esenyurt yolları gözüktü :)

45 bin bakım için anadolu yakasında ucuz ve iyi yer neresidir???

30 Bin bakımı için Aldığım Fiyatlar
Erzurum ERSES : 220 TL + KDV (Hava Filtresi Hariç)
Trabzon BAHADIR : 250 TL KDV dahil (Hava Filtresi Hariç)
Büyük ihtimalle Bahadıra Gidicem Trabzonda Bu Servise Giren Arkadaşlar varsa Yorumlarını ve fikirlerini bekliorum..

Arkadaşlar alın bendende o kadar 15000 bakımım geldi Ankarada doğuşmu iyi atamı yaptıran arkdaşlar yorumlarınızı bekliyorum tabii fiyatta önemli şimdiden teşekkürler

bende 30.000km bakımını yaptırmam lazım 450tl fiyat çektiler :( daha uyguna yaptırabileceğimiz bir servis varmı hava filtresi hariç yaptırmak istiyorum.

seher hanım biraz yardımcı olsanız:))bakın ileride dizel ile takasa da giricez...

Geri
Üst Alt