Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım zamanı uyarısı

hackman

Kayıtlı Üye
2007 Leon Stylance arabam var. Kontağı çevirince km sayacının olduğu bölümde anahtar şeklinde bir uyarı çıkıyor. motor Bakımını yakın bir zamanda yaptırdım ama heralde km 90 bini geçtiği için yeni çıkmaya başladı. Bu uyarıyı nasıl silebilirim.

Son düzenleme:
Bakım yapılırken bilgisayarla Resetleyebilirlerdi.

Bakım yapılırken yanmıyordu. Nette bi kaç video var uyguladım ama olmadı

aracın bakımını seat servisinde yaptırmadıysanız dışardaki ustalar cihaza bağlayıp yada diğer yöntemlerle silmiyorlar pek.ben polomda kendim yapıyordum.internetten araştırın mutlaka olacaktır ilk seferlerde bende becerememiştim ama deneyin aynı şekilde olacaktır. diğer bir forumda şu bilgi verilmiş ''km sıfırlama ve saat ayar düğmesine basılı tutup yarım kontak yapın. Parmağınız basılıyken sağa çevirip servis ışığı sönene kadar basılı ve çevrilmiş durumda tutun gider.'' videoda var linki
birde şu video var

aracın bakımını seat servisinde yaptırmadıysanız dışardaki ustalar cihaza bağlayıp yada diğer yöntemlerle silmiyorlar pek.ben polomda kendim yapıyordum.internetten araştırın mutlaka olacaktır ilk seferlerde bende becerememiştim ama deneyin aynı şekilde olacaktır. diğer bir forumda şu bilgi verilmiş ''km sıfırlama ve saat ayar düğmesine basılı tutup yarım kontak yapın. Parmağınız basılıyken sağa çevirip servis ışığı sönene kadar basılı ve çevrilmiş durumda tutun gider.'' videoda var linki
birde şu video var
Teşekkürler üstad

Geri
Üst Alt