• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bahreyn Takvimdeki İlk Yarış Olmaktan Mutlu..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
32
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556


Bahreyn Uluslararası Pisti 2010 şampiyonasının açılış yarışına ev sahipliği yapacak pist olmalarını memnuniyetle karşıladı.

Sezonun açılış yarışı olan Avustralya'nın yerine ev sahipliğini üstlenen Bahreyn 14 Mart tarihinde Sakhir pistinde sezona merhaba diyecek. Melbourne ise takvimin ikinci yarışı olacak.

BIC'in CEO'su Martin Whitaker açılış yarışına ev sahipliği yapmalarını şöyle değerlendirdi: "Sakhir Pisti'nin tamamlanmasında kilit rol oynayan Majesteleri Kral Shaikh Hamad bin Isa Al-Khalifa'ın öncülüğünün üzerinden neredeyse altı yıl geçti. Bu döenmde harika yarışlara ev sahipliği yaptık. 2010 sezonunun ilk yarışına ev sahipliği yapacağız ve hem Formula 1 için hem de sponsorumuz Gulf Air için çok önem bir yıl olacak."

"Açılış yarışına ev sahipliği yapmak büyük bir onur ve Orta Doğu'daki motorsporlarının merkezi durumundayız. Bahreyn 'Dostluk Yarışı' ünvanını kazandı ve 2010 yılında da piste gelecek herkese aynı geleneği sürdürmek için sabırsızlanıyoruz."

"14 Mart Formula 1 yarışlarında yeni bir çağa şahitlik edecek ve yarış sponsorumuz Gulf Air ile birlikte F1'in muhteşem 60. yılı kutlanacak."

TurkiyeF1.Com
Sertuğ Ünal
 
Üst Alt