Bahcelievler civarinda kaliteli folyocu araniyor.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bahcelievler civarinda kaliteli folyocu araniyor....

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar, maslaga kadar gitmek cok uzun geliyor..bahcelievlerde on krom izgarayi siyah folyo ile kaplatacagim 3M tarzi kaliteli protac gibi is yapan bir folyocu var mi? Tesekkurler..hayirli kandiller..

- 48 -

Kayıtlı Üye

007

Kayıtlı Üye
saol..ama sanırım yine protaca gidicem..

- 48 -

Kayıtlı Üye
yok ne demek zaten devamlı geziyorum nette kopyala yapıştır yaptım..işçilik önemli ben bir kaç araç gördüm bostancıda yapılmış biri porsche idi işçiliği beğenmedim..en uç yerler pütürlü idi belli oluyordu yakından..

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kaplama işinde kusursuz işçiliği olan daha görmedim ben :)

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
GMG'nin işçiliği benim gördüklerim arasında en iyisi Engin Abi. Ancak kusursuz değil. Kıvrım yerlerinde, köşelerde atma, soyulma oluyo. Hele hele siyah aracı beyaz renge kaplatma gibi durumlarda, alttan aracın diğer rengi gözüküyo ve hiç hoş durmuyo.

24

Kayıtlı Üye
GMG'nin işçiliği benim gördüklerim arasında en iyisi Engin Abi. Ancak kusursuz değil. Kıvrım yerlerinde, köşelerde atma, soyulma oluyo. Hele hele siyah aracı beyaz renge kaplatma gibi durumlarda, alttan aracın diğer rengi gözüküyo ve hiç hoş durmuyo.
Vay be desene ...orhan babadan... hatasız kul olmaz... hatamla sev beni...:D

- 48 -

Kayıtlı Üye
az yer az çalışan az zamanda çok araç yapma arzusu mudur? yoksa bu konuda bu işçiliğin olabilirliği bu kadar mı?.