Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bahçelievler Mobese!

Teşekkürler herkese tekrardan. Birazdan savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağız. Bakalım savcı yetki verirse gösterilecek. Bilal Murat'ı aradım. Eds ile ilgileniyormuş. Sen numarasını sil de deşifre olmasın google da:)

geçmiş olsun ibrahim.benım aracında sag tarafı komple çizik benden oncekı sahıbınde olmuş ama ne çizik boyatmıyorumda oylece sırıtıyor sıyah olunca.adamı tespıt edersenız lutfen banada habe verın...

geçmiş olsun ibrahim bulursun umarım ama bulsan neyapacaksın oda var araba çizilip boyandığı ile kalacak

Azı çoğu değil sorun. Böyle bir şerefsizliği nasıl kendine hak görebildiği..

şerefsizlik hainlik paraylamı allah kahretsin onları adi köpekler.

şimdi ben arabada kırıcı delici vs madde bulunduruyorum benmi sapığım bunu yapanmı göreyim anında skatlamazssam adam değilim ?İnsan işimi bu ;öğlenleyinde gölcükte gördüm siyah yeni leonu sağ önden arka çamurluğa kadar boydan boya halletmişler yazık

yok yekta abi sende bi anormallik yok bende senin yerinde olsam bende yaparım aynı şeyi. 5 ay evvel babamın insigniasını atlantisin kapalı parkına koymuştuk bişey olmasın diye arkadaşın biri geçerken takmış çmurluğuna anahtarı biri arka tampona yerleştirmiş lastiğinin markasını yazmış tampona halen daha arıyorum bulursam öttürecem hayvanı.

çok geçmiş olsun benim başımada buna benzer bi olay gelmişti ama sonunda alacağına aldı yapan arkadaş

Işıklarda kamera vardı sanırım. Karanlıkta çok dikkat etmedim ama..

Abi ben günde en az 2-3 kere geçiyorum ordan ve maalesef orada kamera yok. Bugünde biraz dikkat ettim. Dükkanların orayı gören kamerası varsa vardır. Yayla ışıklar en tehlikeli yerlerden birisi fakat kamera yok. Saçmalık.

tam ben de Murat'ın dediğini yazacaktım, burger king'in güvenlik kamerası filan yok mu acaba orayı gören?

Geri
Üst Alt