Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bahçelievler Mobese!

şimdi ben arabada kırıcı delici vs madde bulunduruyorum benmi sapığım bunu yapanmı göreyim anında skatlamazssam adam değilim ?İnsan işimi bu ;öğlenleyinde gölcükte gördüm siyah yeni leonu sağ önden arka çamurluğa kadar boydan boya halletmişler yazık

Çok geçmiş olsun yaa, delirmemek elde değil.

şimdi ben arabada kırıcı delici vs madde bulunduruyorum benmi sapığım bunu yapanmı göreyim anında skatlamazssam adam değilim ?İnsan işimi bu ;öğlenleyinde gölcükte gördüm siyah yeni leonu sağ önden arka çamurluğa kadar boydan boya halletmişler yazık

Yekta sendekide silahtan daha etkili bee, o zopayla dayak yiyen adam kurşun yese daha iyi :D:D:D

Geçmiş olsun İbrahim.

bahçelievlerde değnekçi hiç rastlamadığım bişey ibo..eminmisin....?

0546 661 61 01 murat.. bu çocuk geçen sene trafik kontrolde çalışıyodu.eds mobese nekadar kamera varsa kontrolünü bunlar yapıyodu.numarayı benden aldığını söylersin.yardımcı olabilir...

ibrahim geçmiş olsun ya bulunca o şerefsizi bana da haber verir misin bende onu çizmek istiyorum :kizgin:

çok geçmiş olsun. ama orada mobese olduğunu sanmıorum pek..

Geri
Üst Alt