Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj üstü stop sökülmesi hakkında?

Orta stop lambasını öndeki görüp yol mu verecek anlayamadım?

Abi ön çakarlar olsun arka çakarlar olsun yasak o yanıp sönenler genelde polis araçlarında var trafik sıkışıkken emniyet şeridine polismiş gibi girenler olduğu icin ceza yazmaya başladılar .

Tam karşımda otoban var abi e5 in karşısında oturuyorum kaç kere emniyet şeridinden çakarlı olanları ya yoldan cıkardılar yada ceza yazdılar cok sık trafik oluyor bizim burada görüyorum.

İşte bu güzel ama bunuda yanıp sönmesi değilde stoplarla birlikte her zaman yanması güzel olucaktır. İnternette görmüştüm reflektörü söküp komple arkasına led takıyorlardı sonra arabaya montajını yapıp farlar acıldıgında stoplara dahil ediyorlardı bunun devamlı yandığı zaman ceza yiyeceğinizide sanmıyorum. Güzelde duracaktır.

Abi ön çakarlar olsun arka çakarlar olsun yasak o yanıp sönenler genelde polis araçlarında var trafik sıkışıkken emniyet şeridine polismiş gibi girenler olduğu icin ceza yazmaya başladılar .

Hasan bu frene basılınca yanıyor yiğidom ;)

Hasan bu frene basılınca yanıyor yiğidom ;)
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] onu ayarlıyorsun sanırım yani sürekli çakar olanı falanda var. hatta ben yaptıracaktım işte bana ne çeşit yanmasını istersen öyle ayarlarız dedi. yani çipte çeşit çeşit yanma şekilleri var. değiştirmek istersen kabloyu ayırıp tekrar birleştireceksin falan dedi.

@Çöllü onu ayarlıyorsun sanırım yani sürekli çakar olanı falanda var. hatta ben yaptıracaktım işte bana ne çeşit yanmasını istersen öyle ayarlarız dedi. yani çipte çeşit çeşit yanma şekilleri var. değiştirmek istersen kabloyu ayırıp tekrar birleştireceksin falan dedi.

F1 Dediğin zaman frene basınca yanandır ama bilemiyorum diğerleri sanırım bu uçak kanatlarında fasılalaı yananlar gibimi ancak gene mantıklı olan frene basınca yananıdır bence mantığı o çünkü :eek:key:

Geri
Üst Alt