Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj titremesi

Umut yilmaz

Kayıtlı Üye
Merhabalar scw ailesi aracıma 1300 lük bir bass bir adette 3500w amphi koydurdum fakat bass vurdukça bagaj kapağından inanılmaz titreşim sesi geliyor bu sesi nasıl çözebilirim araç 2015 i20 şimdiden herkese teşekkürler

Bagajdaki plakalıktan kaynaklı büyük ihtimal vidayla montajsa plakalık zır zır bas vurduğunda ses yapar..
Plakayı direkt bagaja yapıştırmanız gerekir yada pleksi plakalık yapıp hem vida hemde çift taraflı bantla montajlayıp plakayıda pleksiye çift taraflı bantla yapıştırmanız gerekir..

Bende plakalık olduğunu düşünüyorum. Birde stepnenin oralarda neler var. Onlar da yapabilir.

Yok direk bagaj kapağından geliyor plakayı pleksi yaparken özellikle söküp öyle denedim ama sesin bagaj kapağından geldiği çok belli

Pandizot a bakın bagaj kapağına vuruyor olabilir birde bagaj kapağında plastik kısımın içinde boşta duran kablo demeti olabilir

Umut bagaj kapısının pandizotunu söküp, içine uygun malzeme ile dolgu yaparsan titreşimi keser diye düşünüyorum..

Geri
Üst Alt