Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kumandayla kilitlenmiyor (Çözüldü)

Makmimakmi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar belki ihtiyac olur diye paylasiyorum.Uzaktan kumandayla bir turlu ne kilitleniyor ne de aciliyor en son devamlı bagaj acildiginda hareket eden toplu kaplo kısmını birsokeyim dedim ve herşey ortada.kisa devre yaptirip sigorta atmalar sinyaller bazen yanip bazen yanmama.neyseki sorunu gördüm ve kabloların hepsini ekleyip guzelce bantladim.hiç bir sorun kalmadı.simdi uzaktan kumandayla hem kilitleniyor hemde aciliyor.elektrikcilere götürüyorum kimisi motor yanmistir kimisi beyinde problem vardir arac 2 gun dukkanda yatarda kalacak falan filan bitmiyor sallamalari neyseki bunuda çözdüm belki ise yarar diye paylasiyorum arızasiz kazasiz günler saygılarımla.20170418_181907.jpg20170418_181921.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynı problem benim araçta da var. Ben de deneyeyim. Sadece kumanda ile kilitlenmiyor sigorta atması yok.

Benim de aynı problemim var 4 kapıda kumandadan kitleniyor hiçbirisi kumandadan açılmıyor . Elektrikçiye gitmeye üşeniyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt