Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj Kırmızı Park Lambaları? ve diğerleri..

selim bey öncelikle hayırlı olsun.kazsız belasız kullan.
mutluluk 1:şehir içi 800-900 yapmalısın ortalama(kullanmaya bağlı çok etkiliyor) ortalama yakıtın ise 220-230 krş olsun yeter:eek:key: forum içinde çok az yakan cordobacılar var sen bu değerlerde kal yeterli:)

Öncelikle arabanız hayırlı olsun, kazasız belasız.... Arabanız tam 4 bin devirde kaç km'yi görüyor merak ettim. Ben Nissan Almera kullanıcısıyım, seatlar ilgimi çekiyor.

Not: forum rumuzum nissanalmera, seatçılar kusura bakmasın artık :)

selim bey öncelikle hayırlı olsun.kazsız belasız kullan.
mutluluk 1:şehir içi 800-900 yapmalısın ortalama(kullanmaya bağlı çok etkiliyor) ortalama yakıtın ise 220-230 krş olsun yeter:eek:key: forum içinde çok az yakan cordobacılar var sen bu değerlerde kal yeterli:)

şu an test sürecindeyim. yanlız ben depoyu doldurttum tabanca attığında 153 TL almıştı. sonra 160'a tamamla dedim yani 2 litre ekstra koydurdum. ibre fullden düşmeye başladığında 220 km yapmıştım. şu anda 325km deyim 3 çeyreğe inmiş gibi. ortalama günde 50-60km yapıyorum yakıt ortalamam yol bilgisayarında 5.2-6.0 arasında geziyo ki sabah akşam kasımpaşa-halkalı arasında gidiyorum baya da bi trafik oluyo. o trafiğe göre mükemmel değerler. bakalım kaç km yapıcam depo sanırım 10 güne kadar biter. hemen paylaşmış olucam yakıt durumumu.

Öncelikle arabanız hayırlı olsun, kazasız belasız.... Arabanız tam 4 bin devirde kaç km'yi görüyor merak ettim. Ben Nissan Almera kullanıcısıyım, seatlar ilgimi çekiyor.

Not: forum rumuzum nissanalmera, seatçılar kusura bakmasın artık :)

nissan almera da güzel arabadır bu arada :) ben toyotadan seata binen biri olarak, yürüyen takım olarak toyota üzerine yada genel olarak japon üzerine sorunsuz bi marka bilmiyorum. avensisimizin denge çubuğu takozları 10 sene sonra tıkırtı yaptı diye değiştirdik ki tek problem oluşturup değişen parçası budur, şu anda kendileri 12 yaşında saat gibi çalışmakta.

ancak ekonomi-performans-güvenlik-özellik-güzel görüntü çerçevelerinin içinde alınacak tek araba 20-25 bin TL arasında cordoba-ibiza tarzı araba bence. 4 aydır araba arıyordum ve buna kanaat getirdim (dizel çerçevesinde). aynı fiyatlara clio, clio symbol, getz gibi dandik araçlara yada kaskosu 2.000 den aşağı bulunamayan peugeotlarla ilgilenmiyorsanız, tek hava yastığı, varsa abs, klima ve cd çalar 4'lemesiyle aynı fiyat aralığında olan boş araçlara bakmıyorsanız ve benim gibi kanaat etmiyorsanız bu paraya bu alınırmı diye, cordoba-ibiza ideal bi tercih olacaktır. ama mümkünse makyajlı olanı tercih edin bakarsanız çünkü ben 2005 modelini hiç beğenmedim, 2008 ine aşık oldum :)
ayrıca çok seçici kişilikle ben bile beğendim cordobayı.

bu arada 5. vites 4000 devir görecek bi boş yol güzergahımda yok o yüzden bilmiyorum hatta 5. vitese doğru dürüst alamadım da. ama yanılmıyorsam 120km hızla giderken 2.4 civarında devir. üstadlar bilir bu konuyu :)

servis denince aklınıza illa yetkili servis gelmesin..neredeyse tüm wv ustalsrında vag sistemi mevcut..istanbulu hiç bilmeyen birisi olarak belki yakınlarınızda özel bir servis vardır..

Geri
Üst Alt