Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kapağım kapanmıyor.

alper.06

Kayıtlı Üye
Merhaba aracım 2011 bugün durduk yere bagajdan bişey almak için bagajı açtım değişik bir ses geldi bagajı kapattım ama kapanmıyor kapıları kilitliyorum tekrar açıyorum bagajın s harfine bastığımda tırrrrttt diye bir motor sesi gibi bir ses geliyor ama ne yaptıysam bagaj kapanmadı bu konuda bilgisi olan varmı acaba yardım lütfen yaptırmaya kalksak ücreti ne kadar acaba

kilitçiye git sanırım içerdeki mekanizmada yerinden çıkmış bence basit birşey

Kaporta ustasi cozer isinizi ya da wd 40 sıkın bagaj kilit mekanizmaya oyle deneyin

Merhaba aracım 2011 bugün durduk yere bagajdan bişey almak için bagajı açtım değişik bir ses geldi bagajı kapattım ama kapanmıyor kapıları kilitliyorum tekrar açıyorum bagajın s harfine bastığımda tırrrrttt diye bir motor sesi gibi bir ses geliyor ama ne yaptıysam bagaj kapanmadı bu konuda bilgisi olan varmı acaba yardım lütfen yaptırmaya kalksak ücreti ne kadar acaba
Kilit mekanizmasının içindeki kilidi boşa çıkarak teflon vida şeklindeki parça dip yerinden kopmuştur. Mekanizmayı servisten alıp kendin de değiştirebilirsin.
189tl gibi fiyatı vardı sanırsam.
Bende bu sorunu yaşadım ve konusınu açtım ama tapadan girdiğim için şuan bulamadım

Trakyalı Gönderdi...

Hatta resimli ankatım olarak paylaştım

Trakyalı Gönderdi...

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
ivedik organizede herahangi bir oto kilitçiye git halleder.

@alper.06 kardeşim öncelikle gecmis olsun...
Ivedik osb de her hangi bi kilitciye yada seat özel servisinde yaptirabilirsin..
Buluşmalarimiza gelirsen..bulusmada da çözeriz sorununu ...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt