Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bagaj kapısının içerden açılabilmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

effecto

Kayıtlı Üye
selamlar arkadaşlar aklıma takıldı bagajı içerden herhangi bir düğme yada tuş yardımı ile açabiliyormuyum acaba.2003 1.4 signo.teşekkürler

sanırım açamıyorsun...fakat içerden açılması için yaptırabilirsin ayrıca arka bagaj kapağında logo iptalide olur

iyi de cezmi abi bunları nerde yaptırailirim daha kafam da bir çok proje varda aracım için nereden başılıyacağım bilmiyorum sanırım müzik sistemin den çünkü sistemim hazır sadece monte edilicek.daha sonra ise ön ve arka cupra tampon var aklım da.

kilit ve logo iptali için fiberci ve bu işleri yapan kapı kilit ustası bulacan fakat mekanlara gidip konuşmanda fayda var...serhat (leonrider)kendi araçlarına yaptırmışlar bu konuda yardımcı olabilir sanırım

Bu konuda yardımcı olmaya çalışırım fakat Tüv muayenede sıkıntı yaşarmışın bilemiyorum Müzik sistemini bağlatmak içinde iyi bir yere yönlendirebilirim göztepe de birbirlerini tanıyan insanlar ben pek tasvip etmiyorum bagajı içeriden açma olayını fakat abimin aracına yaptırmıştık bence sen şimdilik müzik sistemini bağlattır onlar basit fakat kablolama ve tesisat ne kadar kaliteli olursa o kadar güzel ses alırsın ses sistemine neler aldığını bilmiyorum fakat ileride memnun kalmıyacağın kolon bass yada anfiyi değiştirdiğinde destekliyecek kadar sağlam ve iyi bir kablolama yaptırman mantıklısıdır bi kere yaparsın bi daha uğraşmazsın....

bagajın içerden acılması önemli bişi ancak ne yazıkkı benim araçtada yok ben bagajın ayrıca anahtarla kilitlenmesinden şikayet ediyorum kapıları kilitlediğimde bagaj kilitlenmiyor

bagajın içerden acılması önemli bişi ancak ne yazıkkı benim araçtada yok ben bagajın ayrıca anahtarla kilitlenmesinden şikayet ediyorum kapıları kilitlediğimde bagaj kilitlenmiyor

arkadasim senin bagaj kapagi kilidinde bir problem olmasin? gosterdin mi hic servise?
boyle bir sey cok sacma cunku. bu gun piyasadaki merkezi kilitli en dandik arabanin bile bagaji otomotik kiltlenip aciliyor.

dostum bagaj konusunu kafama takmıyorum dert değil varsın açılmasın sadece bilgi amaçlı sordum arabayı daha yeni yeni çözüyorum gerçi kullanma klavuzunu okudum ama daha fena kafam karıştı sonuç ta ilk seatım:))) neyse yinede çok teşekkür ederim hepiniza müzik siztemime gelin ce 2 adet focal 33 cm lik basslarım var eutophia serisi audison lrx 1.400 bas amfisi var çok kaliteli bağlantı kablolarım var 1 aded de jbl gto anfim var aracın mid leri gayet başarılı sökme gereği duymuyorum.. nedersiniz..
Bu konuda yardımcı olmaya çalışırım fakat Tüv muayenede sıkıntı yaşarmışın bilemiyorum Müzik sistemini bağlatmak içinde iyi bir yere yönlendirebilirim göztepe de birbirlerini tanıyan insanlar ben pek tasvip etmiyorum bagajı içeriden açma olayını fakat abimin aracına yaptırmıştık bence sen şimdilik müzik sistemini bağlattır onlar basit fakat kablolama ve tesisat ne kadar kaliteli olursa o kadar güzel ses alırsın ses sistemine neler aldığını bilmiyorum fakat ileride memnun kalmıyacağın kolon bass yada anfiyi değiştirdiğinde destekliyecek kadar sağlam ve iyi bir kablolama yaptırman mantıklısıdır bi kere yaparsın bi daha uğraşmazsın....

cupra tamponlarla başla derim müzik sistemi montajındada serhat abinin dediği yer madem referansınıda almış serhat abinin gidip bir bakmakta fayda vardır

şimdiden kolay gelsin bitirdiğinde çok güzel olacagından şüphen olmasın kolay gelsin

Atilla şöyle yapacaksın anahtarla kilidi dik konuma getireceksin böylece merkezi kilitle beraber kilitlenip açılır. Kullanma kılavuzunda böyle birşey görmüştüm şimdi senin yazını görünce aklıma geldi baktım ve tam olarak sorunun bu. Kilit yatay ya da saat 1 konumunda olmayacak. Zaten 3 konumu var sadece dik konumdayken merkezi kilitle berber açılıp kapanıyor. Bagajla işin olmadığında açılmasını istemiyorsan yatay konumda tut böylece sadece anahtarla açıp kapatırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt