Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bagaj havuzu

cenk murat

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibiza sportouruma bagaj havuzu almayı düşünüyorum. kullanan varsa önerileri nelerdir? faydalı mı değil mi? karar veremedim. önerilerinizi bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

Ben Leonda kullanıyorum gayet memnunum..Kullanmaktaki amacım kızımın bebek arabası devamlı bagajda kullandıktan sonra dışarının yağmuru suyu araca taşınıyordu aldım rahata erdim..Döşeme havasiz kalıyor falan diyenler vardı ama ben bir problem yasamadım..

kullananlardan şikayet duymadım özellikle kış aylarında daha bi memmunlarr :eek:key:

bencede yararlı birşey ama ben sciroccoda orjinal kullandım (orjinaldenmi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama) arabayı yıkarken bagaj açıktı ve yazın bagaj havuzuna güneş vurdu ve havuz genleşerek baya bi kırıştı. gerçi sonra eski haline geri döndü ama olsun bilgilendirmek istedim :D

bencede yararlı birşey ama ben sciroccoda orjinal kullandım (orjinaldenmi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama) arabayı yıkarken bagaj açıktı ve yazın bagaj havuzuna güneş vurdu ve havuz genleşerek baya bi kırıştı. gerçi sonra eski haline geri döndü ama olsun bilgilendirmek istedim :D

peki seatın orjinal bagaj havuzu var mı ben yok diye biliyorum.. ben ztech marka buldum gittigidiyorda da ..

Alper İmzandaki Fotoğrafı Senmi Çektin İyiymiş;)

Geri
Üst Alt