bagaj havuzu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bagaj havuzu

cenk murat

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibiza sportouruma bagaj havuzu almayı düşünüyorum. kullanan varsa önerileri nelerdir? faydalı mı değil mi? karar veremedim. önerilerinizi bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

Duvi

Kayıtlı Üye
Ben Leonda kullanıyorum gayet memnunum..Kullanmaktaki amacım kızımın bebek arabası devamlı bagajda kullandıktan sonra dışarının yağmuru suyu araca taşınıyordu aldım rahata erdim..Döşeme havasiz kalıyor falan diyenler vardı ama ben bir problem yasamadım..

tugra kazım

Kayıtlı Üye
kullananlardan şikayet duymadım özellikle kış aylarında daha bi memmunlarr :eek:key:

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
bencede yararlı birşey ama ben sciroccoda orjinal kullandım (orjinaldenmi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama) arabayı yıkarken bagaj açıktı ve yazın bagaj havuzuna güneş vurdu ve havuz genleşerek baya bi kırıştı. gerçi sonra eski haline geri döndü ama olsun bilgilendirmek istedim :D

cenk murat

Kayıtlı Üye
bencede yararlı birşey ama ben sciroccoda orjinal kullandım (orjinaldenmi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama) arabayı yıkarken bagaj açıktı ve yazın bagaj havuzuna güneş vurdu ve havuz genleşerek baya bi kırıştı. gerçi sonra eski haline geri döndü ama olsun bilgilendirmek istedim :D

peki seatın orjinal bagaj havuzu var mı ben yok diye biliyorum.. ben ztech marka buldum gittigidiyorda da ..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Alper İmzandaki Fotoğrafı Senmi Çektin İyiymiş;)