Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj havuzu toplu alım

havuzu bagaja atıp da senelerce unutup aracınızı çürütmeyin arkadaşlar, altındaki nemin çıkabileceği hiç bir yer yok unutmayın. metalle nem demek korozyon demek.

faruk abi bukadar ısrarlı olduğuna göre ben yokum faruk abi snn izindeyimbu konuda :D

havuzu bagaja atıp da senelerce unutup aracınızı çürütmeyin arkadaşlar, altındaki nemin çıkabileceği hiç bir yer yok unutmayın. metalle nem demek korozyon demek.

faruk senelerce unutulmaz sonuçta kirlenecek ve temizlik için haftada 1 çıkartılacak

hevesinizi kırdıysam özür dilerim, tamam sustum.

ben bagaj havuzu konusunda internette epey araştırma yaptım ve şunu buldum; http://www.ypsplast.com.tr/seat-leon-hb-5kapi-ince-stepneli-model.html~incele şimdi sipariş edeceğim ama telefonla konuştum firmayla eğer yarın ciddi bir talep toplarsak leon için 59 tlye yapacaklar sanırım. geçen hafta Insignia için forumdan gelen talep üzerine 59 tlden iki günlük bir kampanya yapmışlar 21 tane sipariş verilmiş o forumdan. bir araştırıp toplanabilirsek kısa sürede iyi fiyata almış olacağız..

yps plast tan alan varmı leon için ben sipariş verdim 74 tl bakalım nasıl çıkacak

güle güle kullan iyidir ne olacak plastik parça

Bende yps plast dan aldım,araca cuk diye oturdu,orta kısmında yazan "leon" ise göze hoş geliyor.

Geri
Üst Alt