Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj havuzu toplu alım

ya eklerim be canım kardeşim meslea 50 leon 50 ibiza deriz ayarlarız bişiler

toplanıp bi fiyat alalım ona göre karşılaştırma yapıp hep beraber alalım güzel konu :D

ya ben pek bilmiyorum bu bagaj havuzu ne işe yarar ama son gönderilen sahibinden linkinde arkadan gelen sesleri %20 keser falan yazıyor arkada oturmadığımdan ses duymuyorum arka taraftan ama işe yarar bişeymi bu?

kirlenmeye yıpranmaya karşı diyelim kısaca

ham maddesi nedir bunun neyden üretiliyor şunun için sorıyorum sert bir malzeme ise eğer bende devasa bir kabin varda onun altına koymak istiyorum

merhaba arkadaşlar ismim levent gülcan 2011 leon tdi dsg aldım.bagaj havuzu ölçülerinde diğer leonlar ile bir fark varmıdır acaba. nette maxi veya ince stepneliler için falan gibi bir şey yazıyor yps plastta satılan olurmu acaba teşekkür ederim

Geri
Üst Alt