Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj acma sorunu

Merhaba arkadaslar 2008 leon kullaniciaiyim 1 haftadir bagajimi 5-6 denenede zor aciyorum bugun arka bagaj panzotu soktum ve bagaji acan s harfini cikardim icinde bulunan sivic asinmis devreyi tamamlamiyor daha onceden basina gelen arkadaslar varmi nasil yapabilirim acaba fikri olan varsa yardim edebilirmi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bendede 2006 leon var ama sorun yaşamadım iyi bi ustaya gösterirsen yardımcı olur

Merhaba arkadaslar 2008 leon kullaniciaiyim 1 haftadir bagajimi 5-6 denenede zor aciyorum bugun arka bagaj panzotu soktum ve bagaji acan s harfini cikardim icinde bulunan sivic asinmis devreyi tamamlamiyor daha onceden basina gelen arkadaslar varmi nasil yapabilirim acaba fikri olan varsa yardim edebilirmi.

Bendede 2006 leon var ama sorun yaşamadım iyi bi ustaya gösterirsen yardımcı olur

Geçmiş olsun için de olan parça tek satılmıyor du serviste kilit tamiri yapanlarda vardır
Resmini gönderme şansın var mı

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benzer problem başıma geldi 1-2 sefer. biraz eliniz yatkınsa kendiniz değiştirebilirsiniz switchi.

bende direkt switch bozuktu, anahtartan açıyordum bagajı. logodan açılmıyordu.

Konuyla alakasi yok ama benim de bir sorum olacak. Avm'lere girislerde kontrol icin bagaji arac icinden acmak istedigimde acilmiyor 3-4 kere vites yanindaki kilit dugmesine basinca aciliyor. İlk basmada kesinlikle acilmiyor. İcerden bagaj acmanin bir kolayi var mi , Yoksa ben mi beceremiyorum?

Konuyla alakasi yok ama benim de bir sorum olacak. Avm'lere girislerde kontrol icin bagaji arac icinden acmak istedigimde acilmiyor 3-4 kere vites yanindaki kilit dugmesine basinca aciliyor. İlk basmada kesinlikle acilmiyor. İcerden bagaj acmanin bir kolayi var mi , Yoksa ben mi beceremiyorum?
Tusun altindaki devre oksitlenmiş olabilir temizlettir dene dokunmada acmasi gerek.

Geri
Üst Alt