Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bagaj açılmama sorunu

aracı yakın zamanda yıkkantıysan su kaçmışta olabilir. swiçi kontrol ettir...

aynen bizim araca'da olmustu bir iki kere zorlama yaptı lakin daha sonra kendı kendıne duzelmıstı:D:D

kardeş düğme bozuk...150 tl idi serviste....söktüm s logosunun içinde bayaz bir yuvarlak vaar S logosuna basınca sviç e baskı yapıyor ve kapı açılıyor ama sviçin üzerindeki plastik aşınınca devre tamamlamadığı için tetik vermiyor....çözümü

1) logo kökünden değişecek(150-200 tl)
2) logoyu sök o yuvarlak beyaz plastiğim üzerindeki 3-4 mm genişliğindeki kısma kaliteli elektrik bandı al o araya uyacak şekilde alttan uzunca 4 parça kes o kısma uzunca üst üste yapıştır...alttan artanı kes düğmeyi tak iş tamam....ben 4 kez değişik yöntemlerle tamir ettim ama hep bozuldu 1 aydır sıkıntı yok...epeeeey gider...bide o yaptığım yerin üzerine de wd 40 sıktım ki bant ile svic kolay sürtünsün.....

ilgilenip yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim aracımı yaptırmış bulunmaktayım...

aracın s logosunda sorun yoktu. s logosu açma emrini veriyor fakat onun bağlı olduğu parça yani dilde sıkıntı vardı. içindeki dişliler plastikten, arabada siyah olduğundan ve sürekli güneş aldığından ( özelliklede antebin bu sıcağında ) parça gevşemiş ve kırılmış.elektirkcilerin hepsini gezdim arabana yazık servise götür dediler.servisi aradım 150 liraya dil getirtebileceklerini fakat türkiyede bulunmadığını ve almanyadan sipariş edeceklerini en erken 1 1.5 ay içinde geleceğini söylediler. çaresiz düşünürken kapı kilitleri yapan bi anahtarcı gördüm ve son bi çare girdim içeri. yapabileceklerini söylediler ve içindeki plastik parçaları tornacıya yolladılar ve metal yaptılar. 90 liraya aracımı yaptırdım şimdilik hiç bir sorunu yok..

Geri
Üst Alt